Czwartek, 18 czerwca 2026 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy
Zakończono poszukiwania 17-letniej Sylwii Romanowskiej. Jak poinformował Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji, nastolatka została odnaleziona cała i zdrowa przez policjantów na terenie jednej z gmin naszego powiatu. Policjanci dziękują tym, którzy włączyli się w poszukiwania.