« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 18 czerwca 2026 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Szczęśliwy finał poszukiwań

Zakończono poszukiwania 17-letniej Sylwii Romanowskiej. Jak poinformował Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji, nastolatka została odnaleziona cała i zdrowa przez policjantów na terenie jednej z gmin naszego powiatu. Policjanci dziękują tym, którzy włączyli się w poszukiwania.

Reklama
Wyświetleń: 14270
 
11:23, 13.04.2015 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły