Urząd miasta szykuje prawdziwe muzyczne show, jakiego w Ostrołęce jeszcze nie było. Podczas tegorocznych "Dni Ostrołęki" wystąpią największe krajowe gwiazdy. Ratusz zmienił formułę obchodów święta miasta i wszystkie koncerty odbędą się w jeden majowy weekend. W piątek wystąpią gwiazdy disco polo, sobota to dzień dla "młodszych", a niedziela dla "starszych". Na scenie przy ul. Witosa wystąpią m.in. Boys, Weekend, Donatan, Tede, Lady Pank i Perfect.
Dni Ostrołęki 2013 Piątek z disco polo (24 maja) Boys Weekend Masters
Sobota dla młodszych (25 maja) Sokół Donatan Tede
Niedziela dla starszych (26 maja) Lady Pank Perfect Kult