« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Takich "Dni Ostrołęki" jeszcze nie było (wideo)

Urząd miasta szykuje prawdziwe muzyczne show, jakiego w Ostrołęce jeszcze nie było.
Podczas tegorocznych "Dni Ostrołęki" wystąpią największe krajowe gwiazdy. Ratusz zmienił formułę obchodów święta miasta i wszystkie koncerty odbędą się w jeden majowy weekend. W piątek wystąpią gwiazdy disco polo, sobota to dzień dla "młodszych", a niedziela dla "starszych". Na scenie przy ul. Witosa wystąpią m.in. Boys, Weekend, Donatan, Tede, Lady Pank i Perfect.

Dni Ostrołęki 2013
Piątek z disco polo (24 maja)
Boys
Weekend
Masters

Sobota dla młodszych (25 maja)
Sokół
Donatan
Tede

Niedziela dla starszych (26 maja)
Lady Pank
Perfect
Kult

















Reklama
Wyświetleń: 15565
 
00:36, 01.04.2013 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły