« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Teledysk z naszego powiatu: DJ Zordon - Golf III (wideo)

Kolejny teledysk disco polo, który powstał na terenie naszego powiatu trafił do sieci.
W serwisie Youtube nasi czytelnicy znaleźli utwór pt. Golf III. Piosenka, której autorem jest DJ Zordon bije rekordy popularności. W teledysku kilkakrotnie pojawia się vw golf III na rejestracji WOS (powiat ostrołęcki). W samochodzie żywo ruszają się dwie młode dziewczyny, które później tańczą w garażu razem z młodym kierowcą. Niestety nie udało nam się ustalić, w jakiej dokładnie miejscowości został nagrany teledysk.

DJ Zordon - Golf III

Reklama
Wyświetleń: 15756
 
11:54, 18.09.2011 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły