« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Tragedia na torach. Mężczyzna przecięty przez pociąg

70-letni mężczyzna zginął pod kołami pociągu w pobliżu stacji PKP Małkinia Górna koło Ostrowi Mazowieckiej. Do tragedii doszło w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia kilka minut przed godz. 18.00. Potrącony przez pociąg mężczyzna zginął na miejscu.

Na razie nie wiadomo czy był to nieszczęśliwy wypadek czy 70-latek postanowił odebrać sobie życie. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy ciało mężczyzny zostało rozczłonkowane na pół.

- Szczegółowe okoliczności tej tragedii ustalają ostrowscy policjanci pod nadzorem prokuratora - powiedziała w rozmowie z serwisem OstrowMaz24.pl Marzena Laczkowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Reklama
Wyświetleń: 11965
 
22:19, 25.12.2015 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły