« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 9 czerwca 2026 r., imieniny Felicjana, Pelagii, Sławoja

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Tragedia ostrołęckiej rodziny pod Radomiem

fot. KWP Radom
W środę 8 lipca około godziny 04:40 w miejscowości Widów kierujący Mercedesem typu bus, obywatel Armenii (48 lat) jadąc od Radomia w kierunku Warszawy, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewą stronę drogi i zderzył się czołowo z ciężarowym Iveco. Kierowca mercedesa oraz jego żona (49 lat) zginęli na miejscu, a troje pasażerów z obrażeniami ciała zostało przewiezionych do szpitala. Przyczyny wypadku ustalają policjanci z komendy powiatowej Policji w Grójcu. Rodzina pochodzi z Armenii i od wielu lat mieszka w Ostrołęce.

Reklama
Wyświetleń: 10165
 
15:44, 09.07.2009 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły