Tragedia ostrołęckiej rodziny pod Radomiem
 |
|
| fot. KWP Radom |
W środę 8 lipca około godziny 04:40 w miejscowości Widów kierujący Mercedesem typu bus, obywatel Armenii (48 lat) jadąc od Radomia w kierunku Warszawy, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewą stronę drogi i zderzył się czołowo z ciężarowym Iveco. Kierowca mercedesa oraz jego żona (49 lat) zginęli na miejscu, a troje pasażerów z obrażeniami ciała zostało przewiezionych do szpitala. Przyczyny wypadku ustalają policjanci z komendy powiatowej Policji w Grójcu. Rodzina pochodzi z Armenii i od wielu lat mieszka w Ostrołęce.
- Wyświetleń: 10165
-
- 15:44, 09.07.2009 r.