« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 7 czerwca 2026 r., imieniny Roberta, Wiesława, Ariadny

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Tragiczny wypadek w Łodziskach (zdjęcia). Aktualizacja: nowe fakty i zdjęcia

Mieszkaniec powiatu ostrołęckiego zginął w wyniku zderzenia samochodu osobowego z łosiem.
Do tragedii doszło w Łodziskach. Na prostym odcinku drogi kierujący volkswagenem passatem, jadąc w kierunku Kadzidła, z impetem uderzył w łosia. Auto przemieszczało się jeszcze kilkadziesiąt metrów zanim zatrzymało się w przydrożnym rowie. Volkswagenem podróżowała także młoda kobieta, która trafiła do szpitala. Kierowca zginął na miejscu. Wypadku nie przeżyło również zwierzę.

- Do tragicznego zderzenia samochodu osobowego z łosiem doszło w środę około godz. 19.00 - mówi asp. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy ostrołęckiej policji. - Na miejscu zginął kierujący volkswagenem, pasażerka trafiła do szpitala. Szczegółowe okoliczności wypadku ustalają policjanci i prokurator.

Do zdarzenia doszło w środę około godz. 19.00. Droga krajowa nr 53 była zablokowana przez blisko trzy godziny.

Zobacz zdjęcia:
Tragiczne zderzenie z łosiem w Łodziskach (02.10.2013)

Aktualizacja:
Samochodem podróżowało małżeństwo - 28-letni mężczyzna i 29-letnia kobieta.

Zobacz zdjęcia:
Tragiczny wypadek w Łodziskach (02.09.2013), fot. KMP w Ostrołęce

Reklama
Wyświetleń: 25795
 
21:12, 02.10.2013 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły