« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 8 grudnia 2019 r., imieniny Marii, Wirginii, Zenona

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Trwa konkurs "Filmowy przeWODNIK"

Wakacje zbliżają się ku końcowi. Wiele osób gorące dni spędza wypoczywając aktywnie, również nad wodą, i uprawiając sporty wodne. Taka forma wypoczynku to również dobry czas na połączenie rekreacji wodnej z pracą artystyczną i udziałem w konkursie.

Organizatorem konkursu "Filmowy przeWODNIK" jest Komenda Główna Policji przy współpracy Zarządu Głównego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Konkurs jest jednym z elementów ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej "Kręci mnie bezpieczeństwo.. nad wodą", która została objęta patronatem honorowym Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, a także jest częścią zainicjowanej przez MSWiA kampanii "Kręci mnie bezpieczeństwo".

Aby wziąć udział w konkursie należy zebrać ekipę filmową (maksymalnie pięć osób, które nie ukończyły 18 lat) i znaleźć pełnoletniego opiekuna. Następnie wystarczy nakręcić 30-sekundowy spot, promujący bezpieczne przebywanie w wodzie i nad wodą oraz przesłać go wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia na adres:

Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji
ul. Puławska 148/150
02-624 Warszawa
z dopiskiem "Filmowy przeWODNIK"

Spot może być wykonany przy użyciu cyfrowej kamery video, aparatu fotograficznego, telefonu komórkowego itp. Na prace organizator czeka do 1 września 2017 r. O zachowaniu terminu decyduje data stempla pocztowego lub data wpływu do Biura Podawczego KGP w Warszawie. Szczegółowe informacje oraz regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronie: www.policja.pl.

Wyświetleń: 455
 
10:04, 26.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne