« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 27 stycznia 2021 r., imieniny Angeliki, Przybysława, Ilony

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Trwa konkurs "Filmowy przeWODNIK"

Wakacje zbliżają się ku końcowi. Wiele osób gorące dni spędza wypoczywając aktywnie, również nad wodą, i uprawiając sporty wodne. Taka forma wypoczynku to również dobry czas na połączenie rekreacji wodnej z pracą artystyczną i udziałem w konkursie.

Organizatorem konkursu "Filmowy przeWODNIK" jest Komenda Główna Policji przy współpracy Zarządu Głównego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Konkurs jest jednym z elementów ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej "Kręci mnie bezpieczeństwo.. nad wodą", która została objęta patronatem honorowym Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, a także jest częścią zainicjowanej przez MSWiA kampanii "Kręci mnie bezpieczeństwo".

Aby wziąć udział w konkursie należy zebrać ekipę filmową (maksymalnie pięć osób, które nie ukończyły 18 lat) i znaleźć pełnoletniego opiekuna. Następnie wystarczy nakręcić 30-sekundowy spot, promujący bezpieczne przebywanie w wodzie i nad wodą oraz przesłać go wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia na adres:

Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji
ul. Puławska 148/150
02-624 Warszawa
z dopiskiem "Filmowy przeWODNIK"

Spot może być wykonany przy użyciu cyfrowej kamery video, aparatu fotograficznego, telefonu komórkowego itp. Na prace organizator czeka do 1 września 2017 r. O zachowaniu terminu decyduje data stempla pocztowego lub data wpływu do Biura Podawczego KGP w Warszawie. Szczegółowe informacje oraz regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronie: www.policja.pl.

Wyświetleń: 455
 
10:04, 26.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne