« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 30 listopada 2023 r., imieniny Andrzeja, Justyny, Konstantego

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Trwają poszukiwania 52-latka, który postanowił po zmroku popływać w Narwi (zdjęcia, aktualizacja)

Policjanci i strażacy poszukują 52-letniego ostrołęczanina, który po zmroku postanowił popływać w Narwi. Mężczyzna wszedł do rzeki w pobliżu nowego mostu w rejonie oznaczonego niedawno czarnego punktu. Z wody niestety już nie wyszedł.

Do zdarzenia doszło we wtorkowy wieczór w pobliżu mostu im. A. Madalińskiego w Ostrołęce. Około godz. 21.00 52-letni mężczyzna postanowił popływać w Narwi. Do wody wszedł w pobliżu czarnego punktu. Gdy po kilkunastu minutach nie powrócił, zawiadomiono służby ratunkowe.

- 52-letni mężczyzna kąpał się w Narwi w okolicy nowego mostu. W pewnej chwili odpłynął od brzegu na odległość kilkunastu metrów i zniknął z pola widzenia. Gdy po dłuższym czasie nie powrócił, rodzina zawiadomiła policję i zaczęły się poszukiwania. Akcja poszukiwawcza trwała wczoraj do północy. Dzisiaj ją wznowiono. W działaniach biorą udział funkcjonariusze policji, straży pożarnej, straży miejskiej i straży rybackiej - informuje mł. asp. Krzysztof Kolator z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Jeżeli poszukiwania nie przyniosą skutku zostanie użyty specjalistyczny sonar do przeszukiwania dna rzeki.

Aktualizacja
W działania włączyła się Grupa Ratownicza "Nadzieja" z Łomży. Wynik poszukiwań jest na razie negatywny.

Zobacz zdjęcia:
Poszukiwania 52-latka w Narwi (16.08.2017)

Wyświetleń: 16359
 
10:59, 16.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne