« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 24 września 2017 r., imieniny Gerarda, Teodora, Hermana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Turniej na otwarcie kręgielni "Łubudu"

Znamy datę otwarcia nowej kręgielni w Ostrołęce. "Łubudu" rozpocznie działalność w najbliższą sobotę 29 kwietnia br. Właściciele przygotowali turniej otwarcia oraz specjalny konkurs, w którym można wygrać zaproszenie dla swojej drużyny do udziału w turnieju.

Aby wziąć udział w turnieju otwarcia, należy polubić i udostępnić post na Facebooku, a w komentarzu oznaczyć skład swojej drużyny (od czterech do sześciu osób). Następnie, należy zebrać jak najwięcej polubień swojego komentarza. Ten, kto będzie miał ich najwięcej, wygra zaproszenie. Konkurs trwa do niedzieli 23 kwietnia br. Do turnieju zostanie wybranych łącznie 14 drużyn. Finał rozpocznie się o godzinie 20.00. Nagrodą główną dla zwycięzcy turnieju jest dwuosobowy weekend w SPA, a pomiędzy pozostałymi uczestnikami rozlosowane zostaną nagrody niespodzianki.

W lokalu będzie funkcjonował obficie zaopatrzony bar, w którym miłośnicy najbardziej wyszukanych trunków z pewnością znajdą coś dla siebie. Przekąski dostępne w menu "Łubudu" pozwolą nabrać energii na kolejną partię kręgli.

Kręgielnia została przystosowana także dla najmłodszych graczy. Wyodrębniony jest kącik dla dzieci, a tory wyposażono w bumpery, czyli system podnoszący rampy przy torach, co pozwoli pociechom zawsze trafić do celu. Wszystko po to, by cała rodzina mogła świetnie się bawić.

Lokal mieści się na pierwszym piętrze hali targowej "Feniks". Na zewnątrz znajduje się ogródek, w którym będzie można odetchnąć po wyczerpującej partii w kręgle. Dla osób, które będą chciały zorganizować spotkanie w gronie znajomych, urodziny, wieczór kawalerski czy panieński w bardziej prywatnej atmosferze przygotowano strefę VIP.

Główne wejście do kręgielni "Łubudu" znajduje się od strony ul. Inwalidów Wojennych. Dla zmotoryzowanych dostępny jest duży parking na I piętrze hali "Feniks", z którego można wejść bezpośrednio do lokalu. Dla gości kręgielni parking jest bezpłatny w weekendy oraz w dni powszednie po godz. 18.00.

"Łubudu" będzie otwarte siedem dni w tygodniu:
- od poniedziałku do czwartku w godz. 10.00-23.00,
- w piątki i soboty oraz święta w godz. 10.00-2.00,
- w niedziele w godz. 10.00-23.00.

Szczegółowe informacje na znajdują się na Facebooku.

Zapraszamy,

Kręgielnia "Łubudu"
Hala targowa "Feniks" (I piętro)
Ostrołęka, ul. Prądzyńskiego 6

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 5866
 
20:00, 18.04.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne