« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 21 listopada 2017 r., imieniny Janusza, Marii, Konrada

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Uroczysta gala wręczenia "Kurpików 2016"

Tradycyjna gala wręczenia "Kurpików" zbliża się wielkimi krokami. Kurpiowskie Oscary znów powędrują na ręce zasłużonych dla regionu mieszkańców - działaczy, twórców, samorządowców, osób promujących Kurpiowszczyznę. Uroczystość odbędzie się w tym roku już po raz szesnasty.

Statuetki przyznane będą w dziesięciu kategoriach: talent, nauka i pióro, muzyka i taniec, twórczość ludowa, edukacja regionalna, działalność publiczna, pracodawca, promowanie regionu, budzenie tożsamości, ochrona dziedzictwa kulturowego.

Zgłoszenia kandydatów przyjmowane były do 3 lutego br. 20 lutego nagrodzone zostaną osoby i instytucje zasłużone dla naszego regionu. Galę uświetni występ Kurpików z Zespołu Placówek Oświatowych im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Kadzidle oraz zespół Droga na Ostrołękę. Laureatom na scenie towarzyszyć będzie kapela młodych Sobotnie Granie.

Uroczysta gala "Kurpików" odbędzie się w poniedziałek 20 lutego 2017 roku w Ostrołęckim Centrum Kultury. Początek imprezy o godz. 18.00.

Wyświetleń: 1200
 
09:10, 16.02.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

dajcie spokój z tą galą
20:19, 16.02.2017 r.
Po tym jak tego waszego oscara dostał pan Godzina ta nagroda nie jest nic warta.
Drwal
20:34, 16.02.2017 r.
Wiemy dlaczego dostał.... Ale kiszka wyszła. Dac nagrodę człowiekowi który nic nie zrobił dla kurpiow
ech
08:07, 17.02.2017 r.
Może gdy na komentujących powyżej wniosek podpisze przewodniczący rady gminy Rzekuń to kapituła też się pochylni nad propozycją.Tak jak nad wnioskiem Godziny. Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych, a szczególnie tych tegorocznych poniedzialkowych laureatów, szkoda że ferment z rzekunia przelewa się na Kurpie, szkoda że elementy rzekunskie pojawiły się na kurpiach
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne