« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 7 czerwca 2026 r., imieniny Roberta, Wiesława, Ariadny

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Uszkodzone schody w hali targowej

Do uszkodzenia ruchomych schodów doszło w hali targowej "Feniks" w Ostrołęce. Według relacji świadków, szklaną szybę zamontowaną pod barierkami mieli zbić trzej młodzi mężczyźni. Wartość strat oszacowano na kwotę 4500 złotych. Sprawą zajęła się policja.

O szczegóły zdarzenia zapytaliśmy rzecznika prasowego ostrołęckich policjantów.

- Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie dotyczące uszkodzenia mienia w jednej z hal targowych na terenie miasta. Wartość strat właściciel oszacował na kwotę 4500 złotych. Sprawą dalej zajmują się policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu - wyjaśnia mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 26 września około o godziny 9.30.

Reklama
Wyświetleń: 12102
 
14:51, 29.09.2016 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły