Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana
Około tysiąca osób bawiło się na koncercie zespołu "Video".
Pomimo problemów technicznych ostrołęczanie chętnie uczestniczyli w pikniku na stadionie miejskim. Festyn na zakończenie lata odwiedziło kilka tys. osób. Gwiazdą wieczoru wieczornego koncertu był zespół "Video". Na scenie wystąpili m.in. przedszkolaki i uczniowie z ostrołęckich placówek oświatowych oraz karatecy.
Zobacz zdjęcia:
Pożegnanie lata na stadionie miejskim (14.09.2014)