« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 26 września 2017 r., imieniny Justyny, Cypriana, Euzebiusza

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

W ciągu weekendu zatrzymano osiem praw jazdy

Fot. KMP OstrołękaFot. KMP OstrołękaOsiem praw jazdy zatrzymali podczas minionego weekendu funkcjonariusze policji. Wszyscy kierowcy pożegnali się z uprawnieniami na trzy miesiące przez nadmierną prędkość. Niektórzy jechali niemal trzykrotnie szybciej niż pozwalają na to przepisy.

Jak twierdzi mł. asp. Tomasz Żerański, kierujący zostali również ukarani mandatami w wysokości 500 złotych, a do ich kont przypisano po 10 punktów karnych.

- Na drodze nie jesteśmy sami, oprócz innych kierowców są także piesi i rowerzyści. Oni także mają prawo czuć się bezpiecznie, a ani kierowcy aut, czy też motocykli nie maja prawa np. poprzez rażące przekroczenie prędkości tego prawa im odbierać - podkreśla rzecznik Żerański.

Mundurowi ostrzegają, że w dalszym ciągu działania skierowane na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym i zminimalizowanie liczby wypadków i ich ofiar będą kontynuowane. Do tego celu policjanci będą wykorzystywać między innymi pojazdy wyposażone w wideorejestrator oraz policyjne motocykle, które wczoraj wyjechały na drogi naszego miasta i powiatu.

- Bądźmy bezpieczni i stosujmy się do obowiązujących ograniczeń prędkości zarówno w obszarze zabudowanym, jak i poza nim - podsumowuje Tomasz Żerański.

Wyświetleń: 2490
 
13:26, 11.04.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

OBSERWATOR
09:41, 12.04.2017 r.
najlepsze akcje to kontrolować zabierać i karać...... jakoś dziwnie mało jest akcji gdzie policja pomaga służy pomocą i ułatwia życie obywatelom :crying:
zajaczek wielkanocny
10:58, 12.04.2017 r.
500 mandat+10pkt+3mies+50batów w plecy na miejscu wykr.przy białej tablicy .gdzie do najbliższj chałupy 50m,ale efekty pracy policji są ? ...są!
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne