« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

W DPS podsumowano projekt "Jesteśmy z wami"

Fot. DPS w OstrołęceW Domu Pomocy Społecznej im. kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ostrołęce podsumowano projekt socjalny pod hasłem "Jesteśmy z wami". W spotkaniu udział wzięło siedmiu uczestników projektu, koordynator, dyrekcja DPS oraz prelegenci.

Koordynatorem projektu była Magdalena Zapust, która podczas spotkania podziękowała osobom wspierającym realizację tego zadania.


- Szczególne słowa skierowała do uczestników projektu, dziękując i podkreślając zaangażowanie w promowanie działań, aktywność i chęć wprowadzenia zmian w swoim życiu. Dyrektor Grażyna Piersa pogratulowała przygotowania projektu i zrealizowania go adekwatnie do potrzeb, celów i oczekiwań uczestników - czytamy na stronie DPS.

Zajęcia pozwoliły osobom uczestniczącym, na odnalezienie w sobie siły, która pozwoli im zmierzyć się z nowymi wyzwaniami oraz motywowaniem samego siebie do podjęcia określonego działania. Podsumowanie projektu zakończyło się wspólnym obiadem, a na ręce osób zaangażowanych w zadanie powędrowały podziękowania i upominki.

Podsumowanie projektu odbyło się 24 lipca br.

Wyświetleń: 874
 
09:05, 11.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne