« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 7 czerwca 2026 r., imieniny Roberta, Wiesława, Ariadny

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

W sobotę rano kierowcy nie przejadą starym mostem

Uwaga kierowcy! W sobotę 30 lipca w godzinach porannych wyłączony będzie ruch na starym moście. W tym czasie drogowcy będą ustawiać ograniczniki wjazdu dla pojazdów ciężarowych. Ratusz prosi użytkowników dróg o wyrozumiałość i przeprasza za utrudnienia.

- W godzinach porannych od 6.00 do 11.00 przejściowo zostanie wyłączony z ruchu stary most na rzece Narew w Ostrołęce. W tym czasie będą na nim ustawiane ograniczniki wjazdu dla pojazdów ciężarowych. Mają one zapobiegać nieuprawnionemu wjazdowi na most samochodów większych niż pojazdy o całkowitej masie dopuszczalnej do 3,5 ton - informuje Wojciech Dorobiński, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Ostrołęce.

Ruch samochodów osobowych na moście zostanie przywrócony po zakończonej instalacji.

Reklama
Wyświetleń: 10613
 
15:25, 29.07.2016 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły