« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 18 czerwca 2026 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Wczesne czerwone, późne pomarańczowe (wideo)

Skrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Wyjeżdżając z osiedla kwiatowego za każdym razem mam do czynienia z wjazdem na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Najczęściej w godzinach 7-8 rano. Nie można usprawiedliwiać kierowców, że spieszą się do pracy.

Nagrania z wideorejestratora, które udostępniam, wykonane zostały w ciągu kilku tygodni. Nie dołączyłem smakowitych kąsków jak przejeżdżający autobus miejski lub pojazd uprzywilejowany nie będący w akcji. Za każdym razem wjeżdżając na skrzyżowanie (z duszą na ramieniu), zastanawiam się czy nie dostanę strzału w bok samochodu. Takie uderzenie urywa kierowcy i pasażerom głowę. Spieszący się do pracy mają dodatkowo zwyczaj znacznego zwiększania prędkości w odległości około 100 m od skrzyżowania, jak tylko światło zmienia się na żółte. Na pewno da się poprawić bezpieczeństwo na tym skrzyżowaniu zanim dojdzie do tragedii.



Reklama
Wyświetleń: 13240
 
11:01, 09.10.2016 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły