« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 24 września 2017 r., imieniny Gerarda, Teodora, Hermana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Weekend w klubie Coloseum. Sprawdź nasze propozycje na andrzejki i mikołajki

W piątek tym wszystkim, którzy mają dosyć szarej jesieni, proponujemy wieczór w innym kolorze.
Nawet jeśli nie spadnie śnieg, to w klubie Coloseum będzie biało i wszyscy postaramy się w ten sposób przywołać białą zimę oraz skończymy z szarą i ponurą jesienią.

W tym dniu królować będzie biel. Zapraszamy wszystkich ubranych na biało. Obowiązkowe i dozwolone gadżety to te w kolorze białym. Wśród osób które dostosują swój wygląd do klimatu imprezy, będziemy losować drinki.

Do rozdania mamy też wejściówki na imprezę. Wystarczy dołączyć do wydarzenia na www.facebook.com/clubcoloseum i zaprosić swoich znajomych.

Rozkład jazdy:

Piątek (23 listopada), White Party, start godz. 20.00, do 21.30 panie do klubu wchodzą za darmo. Muzyka DJ J i DJ Micho.

Sobota (24 listopada), przedostatnia sobota przed adwentem. Zaczynamy o godzinie 20.00. Muzyka DJ Micho i zespół muzyczny.

Piątek i sobota (30 listopada - 1 grudnia), Weekend Andrzejkowy. Do 21.00 panie wchodzą za darmo, muzyka DJ J i DJ Micho.

Piątek i sobota (7-8 grudnia), Mikołajki. Wstęp wolny dla wszystkich. Muzyka DJ J i DJ Micho

Przypominamy, że klub jest czynny także w trakcie adwentu!

Chcesz zostać promotorem imprez?
Wyślij swoje zgłoszenie na adres club-coloseum@wp.pl wpisując w temacie "Promotor". W treści podaj imię i nazwisko, wiek, miejscowość oraz odnośnik do swojego profilu na Facebooku. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 1728
 
17:45, 22.11.2012 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne