« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 17 października 2017 r., imieniny Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Weekendowa ściągawka w Cuba Libre

Cuba Libre zaprasza na nowy cykl imprez. Weekend w klubie zacznie się już w czwartek. Miłośnicy dobrej zabawy będą bawić się od najbliższego czwartku 20 kwietnia łącznie aż przez trzy dni. Każdego dnia spora dawka dobrej muzyki z przebojami na czele.

Czwartek
Before Cuba Party. Po kilku latach nieobecności czwartkowe imprezy wracają do naszego miasta. Liczne promocje na barze oraz darmowy wstęp dla wszystkich uczestników imprezy przez całą noc. Start imprezy o 20.05.

Piątek
Tygodnia koniec i początek. Impreza pod nazwą Last Friday Night. Muzycznie wszystko co najnowsze i najlepsze tej nocy w klubie. Panie i panowie do godziny 23.00 wstęp wolny. Start imprezy o 20.05.

Sobota
To gorączka sobotniej nocy. Gorączka sobotniej nocy uderza w miasto. Parkiet rozgrzany do granic wytrzymałości, wyselekcjonowana muzyka przez naszego rezydenta pozwoli zapomnieć o nadchodzącym tygodniu. Muzycznie jak zwykle aktualne listy przebojów oraz domieszka R&B. Do godziny 22.00 liczne promocje na wybrane trunki. Start imprezy o 20.05.

Zapraszamy,

Cuba Libre
Ostrołęka, ul. 11 Listopada 9
Profil na Facebooku

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 4858
 
13:59, 19.04.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne