« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 17 czerwca 2026 r., imieniny Laury, Alberta, Marcjana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Weszli do banku, wysadzili bankomat, zabrali pieniądze i uciekli

Fot. KPP Maków MazowieckiFot. KPP Maków MazowieckiMakowscy policjanci poszukują sprawców oraz ustalają bliższe okoliczności zniszczenia bankomatu oraz kradzieży pieniędzy z jego wnętrza. Dwaj zamaskowani sprawcy weszli do budynku banku, wysadzili bankomat, zabrali pieniądze i uciekli.

Jak informuje Monika Winnik, rzecznik prasowy makowskiej policji do przestępstwa doszło dziś około 2.00 w nocy w Karniewie (pow. makowski).

-Zniszczeniu uległ również częściowo budynek banku. Makowscy policjanci apelują o kontakt od wszystkich, którzy posiadają istotne informacje mogące pomóc w zidentyfikowaniu sprawców przestępstwa - dodaje Monika Winnik.

Fot. KPP Maków MazowieckiFot. KPP Maków Mazowiecki

Reklama
Wyświetleń: 12163
 
14:32, 31.05.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły