« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 26 września 2017 r., imieniny Justyny, Cypriana, Euzebiusza

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Weź udział w Festiwalu Piosenki Religijnej w Goworowie

Gmina Goworowo zaprasza na XXI Festiwal Piosenki Religijnej odbywający się tradycyjnie w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego. Organizatorzy zapraszają do udziału solistów, chóry, schole i zespoły, aby zaprezentowali swoje umiejętności i powalczyli o laur najlepszych.

Festiwal wpisał się na stałe w kalendarz wydarzeń kulturalnych gminy Goworowo i powiatu ostrołęckiego. Do tej pory w wydarzeniu wzięli udział wykonawcy z: Kolna, Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej, Różana, Czerwina, Wąsewa, Lelisa, Długosiodła, Szelkowa, Krasnosielca, Lubiela i Goworowa.

Festiwal zostanie przeprowadzony w następujących kategoriach wiekowych:
- klasy O-III,
- klasy IV-VI,
- gimnazjum,
- szkoła średnia, dorośli.

Najlepsi wykonawcy otrzymają wyróżnienia przyznane przez komisję. Organizatorzy zapewniają wszystkim uczestnikom konkursu możliwość wykorzystania półplaybacku, nagłośnienia estradowego, upominki za udział oraz gorący poczęstunek.

Zgłoszenia należy wysyłać do niedzieli 7 maja do Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji (numer tel. (29) 761-52-46) lub drogą elektroniczną: goksirgoworowo@op.pl. Zgłoszenia należy dokonać na karcie, którą można pobrać ze strony internetowej: www.goworowo.pl. Liczy się kolejność zgłoszeń. Szczegółowych informacji udziela koordynatorka Sylwia Wilczewska - instruktorka w GOKSiR w Goworowie.

Festiwal odbędzie się w niedzielę 14 maja 2016 r. w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Goworowie. Początek o godz. 14.00.

Wyświetleń: 1706
 
10:43, 30.04.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Piotr
20:46, 30.04.2017 r.
2016 r? To już był.
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne