Wielka awaria T-Mobile i Orange. Nie działają numery alarmowe (aktualizacja)
Użytkownicy sieci T-Mobile i Orange znów mają kłopoty z wykonywaniem połączeń.W sobotni poranek najpierw telefony komunikowały brak zasięgu sieci, a później - pomimo zasięgu - niemożliwe było wykonywanie połączeń.
- Awaria dotknęła 100-200 miejscowości w rejonie północno-wschodniej Polski. Efekty awarii powinny ostatecznie zniknąć najpóźniej w południe - powiedział portalowi wyborcza.biz rzecznik Wojciech Jabczyński.
Jak poinformowała stacja TVN24 z sieci T-Mobile i Orange nie można dodzwonić się na numery alarmowe. Specjalny komunikat w tej sprawie wydała komenda Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku.
Problemy dotyczą prawdopodobnie województwa podlaskiego i części województwa mazowieckiego. Awaria zostanie usunięta jeszcze dziś po południu lub wieczorem - informuje TVN24.
Z telefonów nie mogą korzystać użytkownicy ofert, które korzystają z nadajników sieci T-Mobile i Orange, a więc m.in. Heyah.
W ciągu niespełna godziny otrzymaliśmy na redakcyjną skrzynkę kilkanaście skarg od naszych czytelników. Aktualne informacje na temat działania sieci prosimy dodawać w komentarzach.
- Wyświetleń: 17023
-
- 11:00, 27.04.2013 r.