« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 24 września 2017 r., imieniny Gerarda, Teodora, Hermana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Wielka majówka w Nowogrodzie powraca (wideo)

Po długiej przerwie, organizatorzy imprez w Nowogrodzie zapraszają na nowy sezon 2017. Jak co roku, imprezy startują od słynnej majówki. W tym roku zaplanowano aż trzy dni wspólnej zabawy. Zagrają m.in zespoły: Mig, Playboys oraz Piękni i Młodzi.

Niedziela 30 kwietnia
Pod ogromną zadaszoną sceną odbędzie się impreza w klimacie disco. Zagrają zespoły: Mig, Playboys oraz Piękni i Młodzi, a nad całością imprezy czuwać będą didżeje: Marcos i Lewy.

Poniedziałek 1 maja
Impreza o nazwie "NOWOLAND", czyli klubowe wydarzenie, które co roku przyciąga setki fanów. Organizatorzy na ten wieczór zaprosili słynnego Cypisa, którego utwory na YouTube osiągają milionowe wyświetlenia. Do tego pojawi się także duet Prisoners Show a także DJ Yourant i DJ Nexboy.

Wtorek 2 maja
Trzeci dzień przeznaczony jest na piknik rodzinny, który skupi się głownie na najmłodszych i ich rodzicach. Z tej okazji przewidziano wiele gier i zabaw z udziałem animatorów.

Przez całe trzy dni majówki - na terenie przy hotelu Zbyszko, obecne będzie wesołe miasteczko z maszynami ekstremalnymi, które na pewno jeszcze bardziej umili wieczory w Nowogrodzie.

Bilety będą do nabycia w dniu imprezy oraz na stronie internetowej: www.letnieimprezy.pl.

Konkurs
Dla naszych czytelników mamy pięć podwójnych biletów wstępu na wybrany dzień majówki. Aby wygrać darmową wejściówkę wystarczy wysłać e-mail ze swoim imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu oraz wybraną datą. Pierwsze pięć osób, które prześle wymagane dane na e-mail: otrzyma darmowy bilet wstępu.

Więcej informacji na Facebooku.

A tak wyglądały zeszłoroczne imprezy:

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 5892
 
10:18, 25.04.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne