« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 25 listopada 2020 r., imieniny Erazma, Katarzyny, Beaty

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Wiesław Szczubełek zwolnił fotel dyrektora MODR w Ostrołęce

Wieloletni dyrektor oddziału Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Ostrołęce - Wiesław Szczubełek otrzymał akt powołania na zastępcę dyrektora MODR w Warszawie. Nie wiadomo jeszcze kto obejmie obowiązki po dotychczasowym dyrektorze.

Wiesław Szczubełek odebrał akt powołania na nowe stanowisko w ubiegły piątek w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie.

- 7 października 2016 r. Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, na podstawie ustawy o jednostkach doradztwa rolniczego, powołał na stanowisko zastępcy dyrektora Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Warszawie Wiesława Szczubełka - poinformowała Iwona Chromiak z biura prasowego Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie.

Od 2007 roku kierował ostrołęckim oddziałem MODR. Ponadto jest radnym miasta Ostrołęki i zastępcą przewodniczącego rady miasta. Mandat radnego sprawuje od 2002 roku, jest także wiceprezesem Towarzystwa Przyjaciół Ostrołęki.

Na oficjalnej stronie Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie opublikowano już nowe nazwiska zespołu kierowniczego wraz ze zdjęciami. Wymienione są też osoby, które kierują poszczególnymi oddziałami w Bielicach, Płocku, Siedlcach, Poświętnem i Radomiu. Przy oddziale ostrołęckim nazwisko nie zostało jeszcze uzupełnione.

Wyświetleń: 4751
 
14:15, 10.10.2016 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne