« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 17 czerwca 2026 r., imieniny Laury, Alberta, Marcjana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Wojewódzki i Figurski dzwonią do ostrołęckiej mleczarni (wideo)

Kuba Wojewódzki i Michała Figurski w programie "Poranny WF" Eska Rock dzwonią do ostrołęckiej mleczarni.
- W naszej placówce znaleziono guzik w maśle oraz rudy pukiel włosów - mówi Michał Figurski.
- Czy te inserty to normalna rzecz? - pyta Kuba Wojewódzki.
- Ależ absolutnie! - słyszymy w odpowiedzi.

Za informację dziękujemy naszemu Czytelnikowi.

Zobacz wideo:
eskarock.pl.

Reklama
Wyświetleń: 10585
 
17:31, 01.02.2011 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły