Wstyd i hańba! Zobacz co ostrołęcka młodzież robi z pomnikiem doktora Psarskiego!
 |
|
| Zdjęcie w portalu społecznościowym Facebook znalazł nasz czytelnik Marcin |
Głupota i brak poszanowania.Nie można nazwać inaczej zachowania ostrołęckiej młodzieży, siadającej na pomniku doktora Psarskiego. Zdjęcia znalezione na portalu Facebook, przysłał do naszej redakcji nasz czytelnik Marcin. Na zdjęciu widać trójkę młodych ludzi - dwie dziewczyny i chłopaka. Jedna z dziewcząt siedzi "na barana" na figurze doktora Psarskiego. Pozostałe dwie osoby siedzą na ławeczce-pomniku, uśmiechając się do swojej znajomej.
To żenujące i skandaliczne zachowanie!
Przypomnijmy, że w nocy z wtorku na środę (26/27 października 2010r.) zauważono przewróconą ławeczkę-pomnik doktora Józefa Psarskiego. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie. Prezydent Janusz Kotowski wyznaczył nagrodę za wskazanie lub ujęcie sprawcy bądź sprawców tego aktu wandalizmu w wysokości 5 tys. zł.
- Wyświetleń: 11048
-
- 22:00, 07.11.2010 r.