« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Wstyd i hańba! Zobacz co ostrołęcka młodzież robi z pomnikiem doktora Psarskiego!

Zdjęcie w portalu społecznościowym Facebook znalazł nasz czytelnik Marcin
Głupota i brak poszanowania.
Nie można nazwać inaczej zachowania ostrołęckiej młodzieży, siadającej na pomniku doktora Psarskiego. Zdjęcia znalezione na portalu Facebook, przysłał do naszej redakcji nasz czytelnik Marcin. Na zdjęciu widać trójkę młodych ludzi - dwie dziewczyny i chłopaka. Jedna z dziewcząt siedzi "na barana" na figurze doktora Psarskiego. Pozostałe dwie osoby siedzą na ławeczce-pomniku, uśmiechając się do swojej znajomej.
To żenujące i skandaliczne zachowanie!
Przypomnijmy, że w nocy z wtorku na środę (26/27 października 2010r.) zauważono przewróconą ławeczkę-pomnik doktora Józefa Psarskiego. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie. Prezydent Janusz Kotowski wyznaczył nagrodę za wskazanie lub ujęcie sprawcy bądź sprawców tego aktu wandalizmu w wysokości 5 tys. zł.

Reklama
Wyświetleń: 11048
 
22:00, 07.11.2010 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły