Wyniki.

IV liga piłki nożnej:
NAREW Ostrołęka - URSUS Warszawa 1:0 (1:0). Bramkę strzelił A. Roman.
Komentarz kueRtena:
W ostatniej kolejce rundy jesiennej Narew Ostrołęka podejmowała Ursus Warszawa. Mecz był ważny z kilku powodów. Był to mecz sąsiadujących drużyn (oba zespoły przed tym meczem miały po 20 pkt) oraz nieciekawa sytuacja w tabeli, gdzie było bardzo ciasno. Narwanie mieli jedynie 2 pkt. przewagi nad 16 drużyna (spadkowa) i tylko 5 pkt straty do 4 zespołu. Gospodarzom bardzo zależało na pożegnaniu się z kibicami, którzy przygotowali ładną oprawę w dzisiejszym meczu. Narew nie zawiodła i pokonała rywala 1:0. Skromne, ale jakże cenne zwycięstwo odniosła po trafieniu Arkadiusza Romana w 36 minucie. Asystę zaliczył Andrzej Kamiński, który wcześniej mógł dwukrotnie wyprowadzić nasz zespół na prowadzenie. W drugiej połowie Piotr Strzeżysz po ładnym strzale trafił poprzeczkę. Narew kontrolowała przebieg meczu i zasłużenie wygrała.