« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 24 maja 2024 r., imieniny Joanny, Marii, Zuzanny

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Wypadek cysterny koło Goworowa. Rozlane paliwo! (aktualizacja)

Wypadek cysterny z paliwem koło Goworowa spowodował duże utrudnienia w lokalnym ruchu. Ciężarówka przewróciła się na bok i stanęła w poprzek drogi. Na drogę wylało się paliwo.

Do zdarzenia doszło około godz. 18.00 w Wólce Brzezińskiej koło Goworowa (w pobliżu piekarni). Strażacy i policjanci odgrodzili teren. Droga jest całkowicie zablokowana, a kierowcy kierowani na objazdy.

Na razie nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia. Usuwanie paliwa i przewróconej ciężarówki może potrwać nawet do rana.

Jak ustalił nasz reporter do szpitala trafił kierowca ciężarówki. Nie wiadomo w jakim jest stanie. Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustalają ostrołęccy policjanci. Czekamy na oficjalny komunikat w tej sprawie.

Aktualizacja
Cysterna, która uległą wypadkowi pod Goworowem była pełna paliwa. Wewnątrz znajdowało się aż 30 tys. litrów paliwa. Na razie nie wiadomo jaka część ładunku została rozlana na drodze.

- Ciągnik siodłowy marki mercedes, którym kierował 26-letni mężczyzna, przewoził około 30 tys. litrów oleju napędowego. Kierowca jadąc od strony drogi odcinka drogi krajowej Ostrów Mazowiecka-Różan w kierunku Ostrołęki, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Ciężarówka zjechała do przydrożnego rowu, a cysterna przewróciła się na bok i zatrzymała w poprzek drogi. Ze zbiorników zaczęło wyciekać paliwo. W miejscu zdarzenia wciąż trwają prace, w związku z czym występują utrudnienia w ruchu - poinformował nas mł. asp. Krzysztof Kolator z ostrołęckiej policji.

Do działań zadysponowano cztery zastępy JRG PSP Ostrołęka oraz zastęp OSP Goworowo.

Zobacz zdjęcia:
Wypadek cysterny z paliwem koło Goworowa (10.08.2017)

Wyświetleń: 27183
 
20:01, 10.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne