« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 8 lipca 2025 r., imieniny Edgara, Elżbiety, Eugeniusza

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Wypadek pod Myszyńcem. Sześć osób w szpitalu

Sześć osób zostało przewiezionych do szpitala na skutek wypadku drogowego, do którego doszło we wsi Świdwiborek (gmina Myszyniec). Kierujący osobowym fiatem wpadł w poślizg i zatrzymał się na drodze. Uderzył w niego jadący z naprzeciwka volkswagen.

- Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, kierujący fiatem jechał drogą wojewódzką nr 614 od Myszyńca w kierunku miejscowości Chorzele. W wyniku wymijania się z autobusem stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg, a następnie stanął w poprzek drogi. Został uderzony w bok przez jadącego z naprzeciwka volkswagena - informuje mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Do szpitala przewieziono sześć osób. Ich stan nie jest znany. Obaj kierujący pojazdami to mieszkańcy powiatu ostrołęckiego. Dalsze czynności na miejscu wypadku prowadzą ostrołęccy policjanci. Droga jest przejezdna.

Do zdarzenia doszło w czwartek 5 stycznia.

Reklama
Wyświetleń: 15421
 
12:19, 05.01.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły