« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 17 czerwca 2026 r., imieniny Laury, Alberta, Marcjana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Wypadek w jednym z zakładów pracy

W poniedziałkowy poranek 13 lutego w jednym z zakładów pracy na terenie powiatu ostrołęckiego doszło do wypadku. 39-letni mężczyzna podczas obsługi wózka widłowego zranił się w nogę. Na szczęście obrażenia nie są poważne. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Reklama
Wyświetleń: 11022
 
16:56, 15.02.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły