Wypadek w Stora Enso. Mężczyzna spadł z 10 metrów
 |
|
| Miejsce w którym doszło do wypadku (fot. czytelnik) |
Do nieszczęśliwego wypadku doszło wczoraj na terenie firmy Stora Enso w Ostrołęce.Jak udało się nam ustalić, z rusztowania, z ok. 10 metrów spadł jeden z robotników. Najprawdopodobniej to pracownik Energi Serwis. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Jego stan jest stabilny.
- Potwierdzam, że takie zdarzenie miało miejsce - przyznaje Sylwester Marczak, rzecznik prasowy ostrołęckiej policji. - Policjanci ustalają, co było przyczyną wypadku.
Do wypadku doszło w środę 14 maja ok. godz. 8.30.
- Wyświetleń: 9670
-
- 09:57, 15.05.2014 r.