« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 7 czerwca 2026 r., imieniny Roberta, Wiesława, Ariadny

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Wypadek w Stora Enso. Mężczyzna spadł z 10 metrów

fot. czytelnik Ostrołęka
Miejsce w którym doszło do wypadku (fot. czytelnik)
Do nieszczęśliwego wypadku doszło wczoraj na terenie firmy Stora Enso w Ostrołęce.
Jak udało się nam ustalić, z rusztowania, z ok. 10 metrów spadł jeden z robotników. Najprawdopodobniej to pracownik Energi Serwis. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Jego stan jest stabilny.

- Potwierdzam, że takie zdarzenie miało miejsce - przyznaje Sylwester Marczak, rzecznik prasowy ostrołęckiej policji. - Policjanci ustalają, co było przyczyną wypadku.

Do wypadku doszło w środę 14 maja ok. godz. 8.30.

Reklama
Wyświetleń: 9670
 
09:57, 15.05.2014 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły