Niedziela, 7 czerwca 2026 r., imieniny Roberta, Wiesława, Ariadny
Pijany mężczyzna wypadł z auta podczas jazdy. Do zdarzenia doszło na ul. Ostrowskiej w Ostrołęce. Pasażer forda escorta na rejestracji z powiatu ostrołęckiego, 55-letni mężczyzna, w trakcie jazdy otworzył drzwi, wychylił się i wypadł z auta. Był nietrzeźwy.
Na miejsce przybyli policjanci i ratownicy medyczni. Mężczyźnie, który wypadł z auta, nic się nie stało.
- Po godz. 15.00 na ul. Ostrowskiej pasażer jednego z jadących samochodów wypadł z auta. Na szczęście nikomu nic się nie stało - poinformował nas rzecznik prasowy ostrołęckich policjantów, mł. asp. Tomasz Żerański.
Za informację i zdjęcie dziękujemy czytelnikowi Przemysławowi.