Poniedziałek, 10 sierpnia 2026 r., imieniny Borysa, Filomeny, Wawrzyńca
33-letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego została zabrana do szpitala na skutek wypadku drogowego, do którego doszło w Kadzidle. Według wstępnych ustaleń policjantów, kierująca volkswagenem skręcała w lewo na skrzyżowaniu. W jej pojazd uderzył inny volkswagen.
- Kobieta skręcała na skrzyżowaniu w lewo. W tym czasie manewr wyprzedzania rozpoczął kierujący volkswagenem, 24-latek z powiatu ostrołęckiego. Mężczyzna za spowodowanie zdarzenia został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych - informuje podkom. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.
33-latka została zabrana karetką pogotowia do szpitala. Jak udało nam się ustalić, nie odniosła poważnych obrażeń. Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z Kadzidła.
Do zdarzenia doszło w poniedziałek 18 kwietnia w godzinach porannych.
Zobacz zdjęcia:
Zderzenie dwóch aut w Kadzidle (18.04.2016)