« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 21 listopada 2017 r., imieniny Janusza, Marii, Konrada

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Wystrzałowe ferie z GOKSiR w Goworowie (zdjęcia)

Fot. GOKSiR w GoworowieFot. GOKSiR w GoworowieGminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie przygotował dla dzieci i młodzieży iście wystrzałowe ferie. Grupa wraz z opiekunami pojechała do Klubu Strzelectwa Sportowego "Obrońca" w Troszynie, aby sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie.

Uczestnicy wycieczki zostali zapoznani z zasadami odpowiedzialności i bezpieczeństwa w posługiwaniu się bronią i odpowiedniego zachowania na strzelnicy. Podczas zajęć nauki strzelania uczestnicy uczyli się umiejętności koncentracji, panowania nad swoimi emocjami, a także wzmacniali charakter, dyscyplinę i poczucie pewności siebie.

Strzelectwo to odpowiedzialny, ale też satysfakcjonujący i pasjonujący sport, a przy tym wspaniała zabawa, która nie tylko zapewnia ogromne emocje, ale też uczy prawidłowych zachowań, odpowiedzialności i dyscypliny. Jak czytamy w relacji z wyprawy, trafianie do celu wszystkim sprawiało wielką frajdę, a niektórzy z uczestników od razu deklarowali chęć powrotu w to miejsce.

Wycieczka na strzelnicę do Troszyna odbyła się w poniedziałek 13 lutego br.

Zobacz zdjęcia na stronie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie.

Wyświetleń: 553
 
08:56, 17.02.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne