« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 23 stycznia 2019 r., imieniny Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Wyznaj miłość w komunikacji miejskiej

Fot. MZK OstrołękaFot. MZK OstrołękaPo raz drugi Miejski Zakład Komunikacji w Ostrołęce zaprasza swoich pasażerów do skorzystania z możliwości wyznania miłości w środkach komunikacji miejskiej. 14 lutego wszystkie nadesłane wyznania będą za darmo wyświetlane na tablicach informacyjnych oraz wyświetlaczach LCD w autobusach.

Ubiegłoroczne Walentynki z MZK spotkały się z dużym zainteresowaniem i mieszkańcy ponownie będą mogli wyznać miłość ukochanej osobie za pomocą komunikacji miejskiej.

- Zamiast tradycyjnej kartki walentynkowej wysłanej pocztą proponujemy coś, co zaskoczy ukochaną osobę, na pewno ją wzruszy i uszczęśliwi. 14 lutego wyświetlimy wyznania miłosne naszych pasażerów na monitorach LCD w 11 autobusach. Linie autobusów podamy 10 lutego. Życzenia wyświetlane będą przez cały dzień. Zapraszamy wszystkich zakochanych pasażerów do skorzystania z możliwości wyznania swojej miłości w autobusie - zaprasza firma MZK.

Wystarczy przesłać na adres e-mailowy: ibednarska@mzk.ostroleka.pl tekst swojego wyznania miłosnego lub życzenia walentynkowe w formacie pdf lub jpg z dowolną, indywidualną grafiką (np. zdjęciem ukochanej osoby itp.). Można też przysłać krótką wersję życzeń (ok. 30 znaków/liter), które pojawią się na tablicach informacyjnych znajdujących się na przystankach. Zgłoszenia można przesyłać do 10 lutego, ale warto się pospieszyć, bo liczba życzeń jest ograniczona.

Wykaz przystanków z tablicami informacyjnymi MZK: Prusa-Szkoła, Osiedle Sienkiewicza, Wojciechowice 1, Wojciechowice 3, 11 Listopada, Sikorskiego 1, Sienkiewicza Orzeszkowej, Gorbatowa 2, Goworowska-Tobolice, Hallera-Alior Bank, Szpital Specjalistyczny 1, Szpital Specjalistyczny 2, Dworzec PKP, Bogusławskiego-Dworzec PKS, Bogusławskiego Dworzec PKS-Kościół, Bogusławskiego Dworzec PKS-Biedronka.

Wyświetleń: 2242
 
11:05, 05.02.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Anka PiSanka
18:44, 05.02.2017 r.
Dzień dobry!

Mam pytanie do osoby organizującej ww konkurs. Czy mogę wyznać w ten niekonwencjonalny sposób swoją miłość do jednego z kierowców MZK?

Pozdrawiam...
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne