« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 25 listopada 2020 r., imieniny Erazma, Katarzyny, Beaty

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Z narodowców do ratusza

Andrzej Bojarski (trzymający obraz Romana Dmowskiego) z członkami Narodowej OstrołękiAndrzej Bojarski (trzymający obraz Romana Dmowskiego) z członkami Narodowej OstrołękiAndrzej Bojarski, działacz Narodowej Ostrołęki, znalazł zatrudnienie w referacie kultury, sportu i turystyki ostrołęckiego ratusza. Na stanowisku zastąpił Michała Skowrońskiego, który w wyniku ubiegłorocznych wyborów samorządowych został radnym miasta.

Andrzej Bojarski jest prezesem Stowarzyszenia "Narodowa Ostrołęka". Był inicjatorem nadania rondu u zbiegu ulic Gorbatowa i Ulmów (w okolicy Galerii Bursztynowej) w Ostrołęce imienia Romana Dmowskiego. W 2014 roku startował w wyborach z Komitetu Wyborczego Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke (zdobył 82 głosy). Obecnie jest członkiem Rady Osiedla Łęczysk. Choć od kilku lat działa w grupach rekonstrukcji historycznych związanych głównie z okresem II wojny światowej, to próżno szukać w jego życiorysie doświadczeń związanych ze sportem.

Zapytaliśmy Andrzeja Bojarskiego o jego pracę w ratuszu i wiedzę na temat ostrołęckiego sportu. Świeżo upieczony urzędnik nie był jednak zbyt rozmowny.

- Dziękuję za zainteresowanie, ale z racji tego, że jestem urzędnikiem, w takich sprawach proszę o kontakt z rzecznikiem prasowym Urzędu Miasta w Ostrołęce - powiedział Bojarski.

Pytania zadaliśmy więc Wojciechowi Dorobińskiemu, rzecznikowi prasowemu ratusza. Do dnia publikacji artykułu nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi.

Wyświetleń: 4281
 
11:15, 15.05.2015 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne