« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 23 października 2017 r., imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Zabawa na Święcie Jagody w Łodziskach (zdjęcia, wideo)

Dobrą zabawę, wspólne ognisko, konkursy oraz występy artystyczne przygotowali organizatorzy festynu Święto Jagody w Łodziskach (gm. Lelis). Na imprezę tłumnie stawili się mieszkańcy oraz zaproszeni goście. Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

Uczestnicy mogli oglądać występy zespołów z Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie, prezentacje członków Kółka Rolniczego "Zagajnica" w Łodziskach oraz najmłodszych mieszkańców Łodzisk.

Nie zabrakło też licznych atrakcji dla najmłodszych - były zawody sportowo-rekreacyjne dla dzieci, konkursy z nagrodami oraz jagodowa biesiada - grill, ognisko, kiełbaski, śpiew i tańce.

Na scenie ogłoszono także wyniki konkursów, wręczono nagrody i dyplomu. Uczestnicy mogli też wziąć udział w konkursie WORD, w którym do wygrania był rower. Imprezie towarzyszyły m.in. kiermasz sztuki ludowej z pokazem etnograficznym, rozgrywki sportowo-rekreacyjne i zabawy dla dzieci, konkurs na jagodowe potrawy, degustacja potraw jagodowych i regionalnych.

Festyn odbył się w niedzielę 16 lipca na placu wiejskim w Łodziskach.

Zobacz zdjęcia:
Festyn w Łodziskach (16.07.2017)

Wyświetleń: 3092
 
10:11, 17.07.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Ewa
13:52, 17.07.2017 r.
Najgorszy Wójt w powiecie był?
Czy miał jakąś osobę towarzyszącą?
Czy pilnuje nowego gmachu z gabinetem co go buduje?
Ernest
14:00, 17.07.2017 r.
Był najlepszy Wójt w powiecie
Nie miał osoby towarzyszącej
Pilnuje inwestycji które realizuje tak licznie gmina
Do wyżej
15:50, 17.07.2017 r.
A jakie inwestycje poza tym Kolosem dla Wygody Wójta robi gmina? Gmach jak wynika z załącznika do budżetu Gmina buduje w 1OO% za pieniądze własne to znaczy za nasze podatników!!!
do do
17:10, 17.07.2017 r.
A co w walącej się oborze mają siedzieć?. Weź się trochę zastanów bo piszesz bzdety i nic więcej. Dumny jesteś jak wchodzisz do tej rudery co jest teraz?
Do wyzej
18:17, 17.07.2017 r.
Jakiś Panicz? Jaka obora poprzedni Wójt rozbudował gminne, zawsze było czysto, estetycznie. Przyszedł nowy i gabinetów się zachciało!!!
mieszkaniec
23:38, 17.07.2017 r.
To pięknie że są takie imprezki dające rozrywkę i okazję do wspólnego spędzenia czasu. Tylko żeby to nie było pod kątem kampanii wyborczej i kupowaniem sobie głosów. Dziś lokalnej społeczności jak "wójt" czy "gmina"nic nie zorganizuje to ludzie sami tylko przed telewizorem spędzają czas wolny. A wójt myśli tylko o następnych wyborach i wykorzystuje okazję, by za gminne (podatnika) pieniądza kupować sobie głosy. takie postępowanie pana Prusika kojarzy mi się z pajacowaniem szefa "Nowoczesnej" Ryszarda Petru.
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne