« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 7 czerwca 2026 r., imieniny Roberta, Wiesława, Ariadny

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Zagadkowe uzdrowienia w ostrołęckim kościele

Fot. za "Super Expressem"
O niecodziennych wydarzeniach, które mają miejsce w ostrołęckim sanktuarium, słychać coraz głośniej nie tylko na Mazowszu, ale też w całej Polsce - pisze serwis Niewiarygodne, branżowy portal Wirtualnej Polski.
- Zgodnie z przekazywanymi mediom informacjami, w znajdującym się na terenie miasta ośrodku modlitewnym dochodzi do fenomenów, których doświadczają modlący się tam ludzie - czytamy dalej.

Ostatnia msza święta o uzdrowienie została odprawiona w Ostrołęce 6 i 7 stycznia.

Więcej na niewiarygodne.pl

Reklama
Wyświetleń: 9371
 
10:39, 10.01.2012 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły