« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Zaginiona Dorota Małż odnaleziona po całonocnych poszukiwaniach

Ponad 20 strażaków, policja, członkowie rodziny i sąsiedzi poszukiwało w nocy zaginioną Dorotę Małż. Kobieta w piątek wyszła z domu i nie powróciła do miejsca zamieszkania. Zaginiona została odnaleziona dopiero w sobotę około godz. 8.00 na terenie dawnego stadionu w Łysych.

- Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Z uwagi na wychłodzenie organizmu kobieta trafiła do szpitala. Dziękujemy wszystkim za pomoc w poszukiwaniach - mówi podkom. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy ostrołęckiej policji.

Reklama
Wyświetleń: 17153
 
10:45, 05.12.2015 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły