Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana
Ponad 20 strażaków, policja, członkowie rodziny i sąsiedzi poszukiwało w nocy zaginioną Dorotę Małż. Kobieta w piątek wyszła z domu i nie powróciła do miejsca zamieszkania. Zaginiona została odnaleziona dopiero w sobotę około godz. 8.00 na terenie dawnego stadionu w Łysych.
- Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Z uwagi na wychłodzenie organizmu kobieta trafiła do szpitala. Dziękujemy wszystkim za pomoc w poszukiwaniach - mówi podkom. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy ostrołęckiej policji.