« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 25 lutego 2021 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci Socatots (wideo)

Wspaniała wiadomość dla rodziców, którzy szukają zajęć sportowo-ogólnorozwojowych dla swoich pociech.
Właśnie ruszyły jedyne takie zajęcia w Ostrołęce. Jeżeli Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy, warto pomyśleć o zajęciach Socatots. Program zajmuje się rozwojem psychofizycznym dzieci w wieku od 6 miesięcy do 5 lat poprzez metodyczne zajęcia sportowe przy czynnym udziale rodziców.

Jesteśmy największą szkółką w Polsce, zajęcia ogólnorozwojowe prowadzimy już w 66 miastach. Tygodniowo na nasze zajęcia w 150 lokalizacjach uczęszcza około 3 tys. maluchów.

Wszyscy wiemy, jak ogromne znaczenie ma sport dla rozwoju najmłodszych. Im wcześniej dziecko angażowane jest w zajęcia ogólnorozwojowe, tym szybciej i szerzej rozwija swoje ciało i umysł. Nie pozostaje to oczywiście bez wpływu na ogólną sprawność w wieku dorosłym, w końcu "czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci".

Socatots to zajęcia ogólnorozwojowe dla dziewczynek i chłopców, które w swojej metodzie wykorzystują elementy piłki nożnej. To właśnie dzięki temu dzieciaki uczą się współdziałać z rówieśnikami, ćwiczą równowagę przy jednoczesnej nauce czytania i aktywnego słuchania.

Dzięki zajęciom w Socatots Twoje dziecko:
- spali nadmiar energii,
- nauczy się bawić z rówieśnikami,
- nauczy się utrzymywania równowagi,
- nauczy się kolorów,
- będzie umiało rozpoznawać kształty,
- będzie liczyć do 10,
- będzie się doskonale bawiło,
- będzie utrzymywało dobrą kondycję,
- nauczy się systematyczności i obowiązkowości.

Z doświadczenia w innych krajach, jak już i w Polsce, wiemy, że dzieci trafiające do klubów sportowych po Socatots znacznie przewyższają swoich rówieśników zarówno technicznie jak i koordynacyjnie. Wielu obecnych znanych już na świecie młodych piłkarzy wywodzi się właśnie z Socatots.

Zajęcia w Socatots to wspaniała zabawa, która rozwija zdolności ruchowe i pozwala aktywnie spędzać czas z synem i/lub córką, a dziecko z niecierpliwością czeka na kolejne zajęcia. Gorąco polecam! - tata Adam, synek Borys

Zachęcamy do skorzystania z darmowej lekcji prezentacyjnej.

Zapisz malucha na darmową lekcję próbną i przekonaj się sam! Zapisy pod numerami telefonów: 508-582-840 lub (29) 643-28-30. Można również wypełnić formularz online pod adresem www.poznaj.socatots.pl.

Po otrzymaniu formularza nasz trener skontaktuje się z Państwem w celu umówienia się na bezpłatną lekcję prezentacyjną.

Rozpoczynamy również rekrutację do szkółki piłkarskiej BSS (Brazilian Soccer Schools) - dla dzieci od 6-tego roku życia! Zapraszamy!

Naszym partnerem sportowym jest OTS Korona HiD Ostrołęka oraz Futsal Jantar Ostrołęka. Ponadto jesteśmy partnerem firmy Spondylus (www.spondylus.pl) liderem w dziedzinie podologii - (dziedzina zajmująca się diagnozowaniem kończyn dolnych). Firma ta posiada autorski program profilaktyczny skierowany do dzieci o nazwie "Zdrowa Nóżka" w zakresie kończyn dolnych i kręgosłupa. Celem partnerstwa jest objęcie dzieci uczestniczących w zajęciach Socatots i BSS profesjonalną opieką medyczną w zakresie wad postawy.

Jesteśmy partnerami Karty Wielkiej Rodziny, dlatego zapraszamy również dzieci z rodzin wielodzietnych, którym udzielamy rabatów na zajęcia jak i sprzęt. Chcesz wiedzieć co u nas nowego? Dołącz do naszej społeczności na Facebooku.

Socatots Ostrołęka
tel. 508-582-840, (29) 643-28-30
www.socatots.pl/ostrolekaArtykuł sponsorowany

Wyświetleń: 565
 
22:37, 19.05.2013 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne