« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 26 września 2017 r., imieniny Justyny, Cypriana, Euzebiusza

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Zgrzyt na sesji. Nie wszyscy poszli składać kwiaty

Czwartkowa sesja rady miasta nieoczekiwanie rozpoczęła się od propozycji przewodniczącego rady miasta Jerzego Grabowskiego, aby w związku z przypadającą trzecią rocznicą kanonizacji, złożyć kwiaty przed tablicą z wizerunkiem papieża Jana Pawła II.

Tablica umiejscowiona jest na zewnętrznej ścianie budynku ratusza, a kwiaty składane są na chodniku. W porządku obrad nie było punktu związanego ze składaniem kwiatów. Z tego powodu trzech radnych (Maciej Kleczkowski, Łukasz Kulik i Waldemar Popielarz) zostali na sali obrad.

Zdjęcie z opustoszałej sali, już po godz. 10.00, czyli kiedy powinny trwać obrady, zamieścił na swoim facebookowym profilu radny Maciej Kleczkowski.

- Nie ma znaczenia, gdzie składane są kwiaty. Sesja powinna być procedowana zgodnie z porządkiem obrad - skomentował sprawę radny Kleczkowski.

Radni i pracownicy ratusza po złożeniu kwiatów wrócili do sali obrad.

Wyświetleń: 8735
 
10:54, 30.04.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

j 23
09:16, 30.04.2017 r.
jak zwykle, ci trzej muszkieterowie o co tym pajacom chodzi w tym ustroju,
nie chca ich wziąc do władzy bo nie wezmą !!!!!!!!!!!!1
Rebeliant Remek
09:41, 30.04.2017 r.
Szkoda, że tylko trzech radnych wie po co zostali wybrani. Kwiaty można było złożyć przed radą lub po radzie. A tak prawidłowo to jutro , tyko który ze świętojebliwych hipokrytów zrezygnuje z wolnego by jakiemuś tam Wojtyle kwiatki składać😁
f
10:33, 30.04.2017 r.
zostali komuchy
kierowca
11:27, 30.04.2017 r.
Panowie, szacunek dla Was. Dajecie swoją postawą nadzieję na lepsze jutro i powrót do normalności. Pozdrawiam i wytrwałości życzę.
gowee
12:21, 30.04.2017 r.
Płacę podatki m.in. na wynagrodzenie radnych za pracę. Jeśli składanie kwiatów zalicza się do obowiązków radnych podczas sesji rady to ja wypisuję się z tego miasta. Mam mieszkania w Warszawie i Gdańsku i równie dobrze mogę płacić podatki tam a nie tu. Cyrk a nie rada. Most leży i kwiczy, inwestycji brak, młodzi uciekają i nie chcą być kojarzeni z tym miastem a radni w ramach "obowiązków" składają kwiatki.
gowee
12:23, 30.04.2017 r.
Głosowałem na Milewskiego ale widzę, że to była ogromna pomyłka.
oka-wjk-wawa
12:39, 30.04.2017 r.
TRZEJ MATOŁÓW WIDAĆ NIE CZUJĄ SIĘ RODOWITYMI OSTROŁĘCZANAMI, KAŻDY WIERZĄCY CZY NIE WIERZĄCY POWINIEN BYĆ DUMNY ŻE TAKA WIELKA OSOBA JAK ŚW. JAN PAWEŁ II JEST PATRONEM MIASTA . IM TO NIE PASUJE NIECH SIE WYPROWADZĄ BANDA MATOŁÓW.
gowee do oka-wjk-wawa
12:50, 30.04.2017 r.
Tylko de.bil pisze z CapsLock.
Wróć do szkoły i naucz się odmieniać! Pisze się "trzech matołów" a nie "trzej matołów"
gowee
12:58, 30.04.2017 r.
tępiciel lemingów @ 12:57, 30.04.2017IP: *.*.127.84
/../Co oni przez te lata zrobili dla miasta?
A co zrobiła obecna władza? Wszystko leży, zero pozyskanych środków i tylko częste wycieczki pod okoliczne pomniki z wiązankami kwiatów kupowane zresztą za nasze pieniądze.
Krótko
13:23, 30.04.2017 r.
Gowee czy jak ci tam. Jedź do tego Gdańska i nie wypłakuj się tutaj. Obędzie się i bez tych twoich podatków. Składaj kwiatki z Adamowiczem na cmentarzu sowieckich sołdatów, ten styl ci pewnie bardziej odpowiada.
Gerwazy
14:00, 30.04.2017 r.
Grzechem faryzeuszów była głównie hipokryzja, gdyż doktrynalnie byli oni fundamentalistami. Pobożność miała miejsce tylko w ich życiu ZEWNĘTRZNYM. Jezus wytknął im te dwie cechy w Ew. Mateusza 23:3-25. Faryzeusze dawali dziesięcinę, modlili się i regularnie pościli, zachowywali zewnętrzne przykazania i byli nawet zaangażowani w prace misyjne. Dzisiaj również są chrześcijanie, którzy robią te wszystkie rzeczy, lecz mimo to są jak ci faryzeusze.
Em
14:17, 30.04.2017 r.
Wstyd, żeście zostali we 3 zamiast oddać hołd świętemu Polakowi ze wszystkimi. Problem wyjść przed urząd...trzy miernoty lansujace się na fejsbukach...hahahaha
nacjonal.
14:17, 30.04.2017 r.
Dla Polaków POwrót do żydokomuny jest zniewoleniem i udręką a nie normalnością,to tylko chciejstwo,lub sentyment do niej.Haniebna przeszłość systemu totalitarnego dowodzi,że dziś nikt z nas nie liczy się ani z komsomolsko-partyjniackimi aktywistami,
ani z adeptami Partii Obciachu ryżego ruja.
Kwiaty Pamięci dla Wielkiego Polaka św.JPII i Polska dla Polaków,rozumi to?
kaktus
14:47, 30.04.2017 r.
Tak właśnie zaczyna się indoktrynacja - co tam obowiązki wynikające z prawa, ba, co tam prawo, skoro tu chodzi o religię - Państwo radni (mała litera zamierzona) - wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. Prawdopodobnie, ktoś przed sesją przypomniał radnym o tej rocznicy i stąd taka ich decyzja.
Siedzicie tam za nasze pieniądze, a my płacimy Wam za uczestniczenie w zaplanowanych i nadzwyczajnych posiedzeniach rady. Jeśli chcecie manifestować swoje związki z jakąkolwiek wiarą, to czyńcie to za swoje, a nie za moje, bo ja się na to nie godzę!

Każdy z Was, miał prawo to zrobić w czasie wolnym, no ale Wa, potrzebny jest poklask, to tylko i wyłącznie on był bodźcem do tego działania.

Brawo dla trzech Radnych (duża litera zamierzona), bo tylko oni znają swoje miejsce i swoje obowiązki wobec mieszkańców.

Dopóki radni nie zaczną traktować swoich obowiązków w sposób taki, w jaki traktować powinni, to dalej, do spółki z ratuszem, będą robić z Ostrołęki zaścianek i ciemnogród.

Ta manifestacja radnych, nie ma nic wspólnego z szacunkiem dla Jana Pawla II, powiedziałbym nawet, że wręcz odwrotnie, jest oznaką braku tegoż szacunku, zarówno dla jego pamięci, jak i Ostrołęczan, a kto tego nie rozumie... no cóż, to jego problem.
nacjonal.
14:54, 30.04.2017 r.
POmarksistowskim sierotom zawsze źle kojarzy się polskość,którą JPII natchniony Duchem św.raczył nam ją przywrócić a to się wszystkim''POstępakom''bardzo,ale to bardzo nie podoba.

Łaska naszego Pana i Odkupiciela na polski naród a''POstępackim''aktywistom...
przejaśnień i cieplejszej pogody.
nacjonal.do Em
15:00, 30.04.2017 r.
...dla mnie to pejsbuki,aż wstyd się przyznać że kiedyś miałem konto.
15:03, 30.04.2017 r.
Tu nie chodzilo o zlozenie kwiatow, tylko czy radni sie podporzadkuja p.przewodniczacamu albo NIE.
kaktus
15:13, 30.04.2017 r.
Przewodniczący może dyscyplinować Radnych, wyłącznie w kwestii sprawowanych przez nich funkcji, a więc nie bredź, że mają się podporządkowywać jego wymysłom, nie mającym nic wspólnego z wypełnianiem przez nich obowiązków - przewodniczący, w takich kwestiach, to może swojej żonie nakazywać, oczywiście, jeśli ma na to pozwoli.
ostrołęczanin do oka-wjk-wawa
15:46, 30.04.2017 r.
Ciekawe skąd ty jesteś chomącie? Na pewno nie z O-ki , bo byś wiedział, że Kulik to ostrołeczanin z krwi i kości.
Maniek 2
15:51, 30.04.2017 r.
Swego czasu popełniłem post n/t JP2 pod jednym z artykułów na MO. Nie bez trudu go odnalazłem. Nie mam zwyczaju wielokrotnie wracać do swoich tekstów,ale teraz okoliczności (czytaj: temat artykułu) w pełni to uzasadniają. Wklejam go zatem i ponownie proszę o merytoryczne odpowiedzi na pytania tam stawiane. Poprzednio nikt nic sensownego nie napisał (brak kontrargumentów ?).

PS.
"Opinie" nacjonala i Pisanki (o tępicielu nie wspomnę) pomijam - sensu i merytoryki w nich tyle samo co w spacji.

Uprzejmie prosiłbym kogokolwiek, kto czuje się na siłach, aby mi na tym forum oznajmił co takiego szczególnego (mam na myśli oczywiście rzeczy uznawane za pozytywne) zdziałał JPII podczas swojego pontyfikatu ? Ale tak konkretnie ! Gdyby ustawić obok siebie np. Adama Małysza, Maksymiliana Marię Kolbe, Marię Skłodowską-Curie, Adama Mickiewicza no i tegoż Karola Wojdyłłę i zapytać każdego o jakieś ważne KONKRETNE dokonanie z własnego życia, to - moim zdaniem - Karol niewiele miałby do powiedzenia. Mowa-trawa typu: był natchnieniem dla wielu ludzi, jego miłość bliźniego burzyła skały, był autorytetem niedoścignionym,... to tylko frazesy takie same jak: Obama to mąż stanu, który z całych sił walczy o pokój na świecie czy też: to dzięki UNICEF na świecie jest coraz mniej głodujących dzieci.
Wracając do samego JPII: osobiście przeczytałem dwie jego encykliki: Laborem exercens oraz Sollicitudo rei socialis (czy wśród jego piewców na tym forum jest przynajmniej jedna osoba, która potrafi wymienić tytuły chociażby jednej z jego encyklik ?). Żadnych duchowych przemian nie doświadczyłem, a przeciwnie - ugruntowałem się w przekonaniu, że to ten sam język i przesłania duchowe co u jego poprzedników (Paweł VI, Jan XXIII) i następców (Benedykta 16, co do Franciszka, to jeszcze nie czytałem jego dzieł, bo na razie żadne znaczące nie powstało) . Podobnie z jego - rzekomo - proroczymi i dokonującymi cudów duchowych kazaniami i naukami: pisali mu je ci sami urzędnicy kościelni co poprzednikom i następcom (bo chyba nikt nie jest aż tak naiwny, aby sądzić, że kazania i nauki Papierze piszą sobie sami ?), ten sam patos i "nieziemskość" z nich przebija, a "kropkę nad i" stawiają usłużni, resortowi dziennikarze, którzy z tej papki są w stanie zrobić prawdy kardynalne, którymi ludzkość powinna się kierować. Jestem człowiekiem wykształconym (ukończone studia dzienne na Wydziale Mechaniki i Energetyki Lotnictwa Politechniki Warszawskiej) i nad wyraz pragmatycznym, więc może dlatego takie nachalne i bezpodstawne czynienie kogoś nadczłowiekiem u mnie budzi co najmniej niesmak. Dla mnie każda teza (tu: JPII jako niedościgniony autorytet moralny) MUSI być podparta argumentami konkretnymi i policzalnymi. Ubolewam więc, że zdolność do własnej oceny rzeczywistości i ogólnie pojęty poziom inteligencji wśród naszego społeczeństwa ulega degradacji stąd też wysiłek dziennikarzy, aby wymusić na tymże społeczeństwie odpowiedni, "słuszny" światopogląd staje się coraz łatwiejsze.
17:14, 30.04.2017 r.
Szanowni Państwo,
Skoro już wylano na nas trzech tyle błota i napisano tyle niepartykularnych określeń, to napiszę coś od siebie. Proponuję zajrzeć na stronę Urzędu Miasta i znaleźć datę 27 kwietnia 2016 roku (94 podstrona) i datę 27 kwietnia 2015 roku (173-175 podstrona) i popatrzeć jak Pan Prezydent i Rada miasta uczcili rocznicę kanonizacji Jana Pawła II rok temu i dwa lata temu.

Jak już Państwo sprawdzicie że taka sytuacja NIE miała miejsca to pozostaje tylko potwierdzić że zbieg daty sesji z datą kanonizacji został świadomie wykorzystany dla poklasku i miał niewiele wspólnego z należnym uczczeniem tej rocznicy.

A może po prostu rok i dwa lata temu o niej zapomniano ... albo się nie chciało ... bo to przecież nie był czwartek i dzień sesji ....

Łukasz Kulik

Ps. Sprawdziłem stronę UM, według oficjalnych komunikatów ratusza 27 kwietnia 2015 Pan Przewodniczący Grabowski wraz z Panem Wiceprzewodniczącym Szczubełkiem oraz Wiceprezydentem Płochą obchodził Dzień Ziemi w okolicach Galerii Bursztynowej.
Anka PiSanka
18:18, 30.04.2017 r.
Do Maniek 2 @ 17:51

Dzień dobry!


Cyt. "Opinie" (...) Pisanki (...) pomijam - sensu i merytoryki w nich tyle samo co w spacji".

Drogi Panie, tak nisko mnie cenisz? Zadajesz mi wielki ból, takiemi niesprawiedliwemi opiniami. Przykro mi z tego powodu, ale i tak ciebie lubię...

Monszeri! Mimo jednak, iż moje "opinie pomijasz", twierdząc, że "sensu i merytoryki w nich tyle samo co w spacji", to jednak - wybacz - pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze...

Piszesz o sobie, skromnie i taktownie: "Jestem człowiekiem wykształconym (ukończone studia dzienne na Wydziale Mechaniki i Energetyki Lotnictwa Politechniki Warszawskiej)... Hmm... Ja, jako dziewczyna z olbrzymim bagażem wad, rys, niedostatków i ułomności, mam jednak kilka, (coraz rzadziej spotykanych) zalet: prawdomówność, skromność, bezpretensjonalność i prostotę. Nie mogę więc o sobie napisać, "jestem dziewczyną wykształconą", gdyż po raz trzeci, cięgiem uczę się do matury, mającej nastąpić już 4 maja. Mimo jednak mojej skromności, braku inteligencji i wykształcenia, aż "zapiekły" mnie oczy, gdy zauważyłam w twoim tekście min. "Maksymiliana Marię Kolbe", miast "Maksymiliana Marię Kolbego", "Wojdyłłę" miast "Wojtyłę", "Benedykta 16" , miast "Benedykta XVI" i, o zgrozo! "Papierze", miast "Papieże"...
Mańku 2, twoja polonistka chyba wstydem płonie!

Pozdrawiam...
Maniek 2
18:26, 30.04.2017 r.
Pisanka - a teraz chociaż pół zdania na temat...Proszę. Ten jeden jedyny raz i publicznie (tj.na tym forum) odszczekam, że Twoje posty mają treść bogatszą niż ta zawarta w spacji.
Anka PiSanka
18:43, 30.04.2017 r.
Jeszcze raz, do kolegi Mańka 2...

O, żeż wiarołomny, brzydki Mańku 2... Brzydki... Nie lubię cię... Domagasz się "chociaż pół zdania na temat"?. Pierwej wykonaj swoje solenne zobowiązanie sprzed kilku dobrych miesięcy. Jesteś niesłowny, leniwy, wiarołomny brzydal! Obiecałeś, co jakiś czas wklejać tutaj demaskujące mnie teksty, i co? Wkleiłeś je ze dwa razy i na tem koniec? Ach, ci niesłowni, leniwi mężczyźni, ze słomianym zapłonem. No dobra, wiesz że cię lubię, więc jeszcze raz wykonam za ciebie tę niewdzięczną robotę, wklejając twój wiekopomny, pogrążający mnie tekst, sprzed kilku miesięcy. Oto on...

"Maniek 2
Witam;
Obserwuję nieustającą aktywność forumowicza o nicku "Anka-Pisanka" więc pozwolę sobie zacytować swój wpis sprzed kilku tygodni na jego (bo to w rzeczywistości facet) temat. To dla przypomnienia niezorientowanym, coby traktować go z odpowiednią "powagą":

Pisanka to typowy objaw schozofrenika. [chyba schizofrenika, drogi Marianie 2,?AP]. Jednym, ale w przypadku naszej Anki - wiodącym, objawem jej choroby jest paniczny strach przed brakiem reakcji na jej wpisy. Jak ona (tak naprawdę wszyscy wiedzą, że to "on") popełni jakiś wpis, na który nikt nie odpowiada - to jak odcięcie tlenu. Patrząc z drugiej strony: zaobserwujcie jak kwieciste są jej riposty na jakikolwiek, nawet najbanalniejszy wpis kierowany w jej stronę. Dowód ? Obserwujcie jej reakcję na ten mój wpis. Przygotujcie sobie wcześniej 4-pak browara, bo owa zapewne będzie długa i kwiecista.
Reasumując: jak chcecie ją "uśmiercić" - ignorujcie totalnie jej posty, jeśli nie - prowadźcie z nią dialog. Jakikolwiek. Jej nie zrażają epitety kierowane w jej stronę. Gdy jesteś martwy nie masz świadomości tego, że jesteś martwy - cierpią tylko twoi bliscy. Tak samo jest bycie głupim (lub, jak w tym przypadku - schizofrenikiem, chociaż tu różnica jest nieznaczna). Patrząc jednakże z innej perspektywy: to wielkie szczęście być tak głupim, że aż nie zdawać sobie z tego sprawy.

Koniec cytatu. Zastrzegam sobie prawo do publikacji powyższego wpisu w przyszłości (celem uswiadomienia niezorientowanych), chyba, że moderator tego forum postanowi inaczej i moje wpisy bedzie usuwał".

Powyżejej koniec cytatu Mańka 2

Jak widzisz, drogi Mańku 2, twoje obawy o usuwanie twoich "wklejanych" wpisów są zupełnie bezpodstawne. Moderator ich nie usuwa - są zbyt nowatorskie i odkrywcze, aby pastwić się nad nimi......

Pozdrawiam... Życzę miłego, bogobojnie i bogoojczyźnianie przeżytego, jutrzejszego Święta. Niech się święci 1 Maja!
Anka PiSanka
18:50, 30.04.2017 r.
Do tępiciel lemingów @ 20:43,

Witaj zacny tępicielu lemingów!

Maniek 2, to umysł ścisły, inżynierski... Wybaczmy więc mu, miłosiernie, po chrześcijańsku, te drobne potknięcia lingwistyczno-ortograficzne...

Pozdrawiam...
18:56, 30.04.2017 r.
Tak Panie radny ma Pan racje sesja powinna być procedowania zgodnie z porządkiem obrad . A pisowskie pachołki jak chcą składać kwiaty niech robią to po godzinach urzędowania i nie za pieniądze podatników
NARODOWIEC
19:27, 30.04.2017 r.
no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi
Maniek 2
19:27, 30.04.2017 r.
@ Pisanka
No i lipa ! Nie doczekałem się żadnej odpowiedzi. Jak zwykle z resztą !
Naprawdę nie potrafisz wskazać żadnej policzalnej zasługi śp. JPII ? Przecież od lat wszyscy: z prawa i z lewa prześcigają się w szerzeniu kultu tej postaci. Czyż, do cholerki, patronem tak zacnego miasta jakim jest Ostrołęka może zostać ktoś, kto nie maja żadnych zasług ? Tępiciel, nacjonal - pomóżcie koledze.
Maniek 2
19:54, 30.04.2017 r.
Uzupełnię swój ostatni wpis (z godziny 21.27):
Pytania o dokonania JPII zadaję nie pierwszy raz. Robiłem to jeszcze za jego życia. Niestety, wiążące odpowiedzi na moje pytania nigdy nie padły. Dyskusja kończyła się najczęściej nazwaniem mnie bluźniercą i bezbożnikiem (a niedawno ktoś nazwał mnie islamistą :) ). A ja tylko zadałem kilka prostych pytań.
Dla mnie JPII to kolejny (chyba 265 z kolei) najwyższy dostojnik Kościoła rzymsko-katolickiego, w dodatku pierwszy Polak wyniesiony do tej godności. Osobiście nigdy nie odważyłem się obrazić JPII, bo nie mam ku temu żadnych powodów. Nie jestem typem furiata, który bezzasadni rzuca kalumnie na kogokolwiek. Ja tylko chcę wiedzieć, za co mam klękać przed kimś, skoro ogólnie pojęta poprawność światopoglądowa każe mi to robić wespół z innymi.
Anka PiSanka
20:21, 30.04.2017 r.
Kochani!

Tylko Trzech Sprawiedliwych w morzu pisowskiej nieprawości? To mało... To mało... Ale tem bardziej zapamiętajmy, te trzy, zacne i czcigodne nazwiska, przy następnych wyborach. (Zapewne przejdą weryfikacje wyborców w cuglach).

Najmilsi!

Znam, nie od dzisiaj, jak zły szeląg, to pisowskie plemię zbrodniami zatrute, lecz przyznam wam się szczerze, że aż takiej nieprawości, łajdactwa i niegodziwości, nie spodziewałam się po nich. Toć to woła o pomstę do nieba, aby w trakcie sesji, wychodzić przed budynek Magistratu i składać kwiaty pod pomnikiem Patrona Miasta. Za cóż my im płacimy podatki? Ach, dziwię się, że nie było ani jednego odważnego, (cóż to nie robi zastraszenie społeczeństwa przez faszystów pisowskich), aby powiadomić o tem skanadalicznem wybryku pisowskim, stacje tefałenu lub zaprzyjaźnionych redachtorów z zaprzyjaźnionej Gazety Koszernej. Byłby tak wielki skandal na całą Polskę, że antyeuropejski, wpółfaszystowski, autorytarny, totalitarny, rząd marionetki Beaty Szydło, upadłby w tri miga i obóz POkoju i POstępu, na powrót, ku uciesze gawiedzi, powróciłby do rządów.
Jedno tylko, nie do końca mnie satysfakcjonuje. Dlaczegóż ten protest Trzech Sprawiedliwych trwał tak krótko? Miałam nadzieję, że ci Trzej Niezłomni Herosi, Bojownicy o Wolność Sprawiedliwość Demokrację i Świecką Polskę Wolną od Naleciałości Klerykalnej, będą okupować salę obrad przynajmniej do oktawy Bożego Ciała, lub nawet do Matki Bożej Siewnej. Zabrakło determinacji?
Nikt z tej Szlachetnej Trójki, nie okupował mównicy? Nikt nie zaśpiewał "nie pucz kiedy odjadę?"... Nikt nie biegał po przepastnych korytarzach magistrackich ze smartfonem dokumentującym dla potomności to wiekopomne, histeryczne, ups. historyczne wydarzenie? No to, mały zawód. Ale mimo wszystko, najmilsi, musimy podziwiać odwagę, poświęcenie, niezłomność i zdecydowanie tych Trzech Rycerzy Niezłomnych, Trzech Obrońców Wolności Demokracji i Wartości Proeuropejskich...

Pozdrawiam... Życzę miłego święta pierwszomajowego...
Anka PiSanka
20:43, 30.04.2017 r.
Do Maniek 2 @ 20:26,

Prosiłeś mnie chociaż o "pół zdania na temat"? No to masz kilkadziesiąt merytorycznych zdań. Usatysfakcjonowany? Tak? Poraziła cię głębia mojej wypowiedzi, intensywność porównań, trafność ocen, siła i moc diatryby ? No to cieszę się niezmiernie... Z poczuciem dobrze przeżytego dnia i świadomością spełnionego obowiązku, idę do łóżeczka... Czas pa lulu...
Maniek 2
21:20, 30.04.2017 r.
Mamy XXI wiek. Społeczeństwo jest coraz bardziej światłe i zdolne do samooceny bieżącej sytuacji. Czy postawy duchownych, których przykłady wymieniłem powyżej mogą stanowić tą siłę, która cementować w nich będzie wiarę katolicką i ją pogłębiać ? Moim zdaniem - raczej nie.
Kończąc - wiara w Boga to bardzo silna oręż w walce z wrogiem wszelakim. Ale aby była skuteczna - wpierw duchowi przywódcy nich zrobią porządek w swoim łonie. A pracy jest sporo. Bo coraz częściej ludzie odwracają się od Boga (Kościoła jako urzędu) nie dlatego, bo obumiera w nich wiara w Chrystusa Zmartwychwstałego, ale dlatego, że ich duchowi przywódcy swoimi czynami ich do tego popychają.
Maniek 2
21:26, 30.04.2017 r.
@Pisanka
Piszesz: ...Prosiłeś mnie chociaż o "pół zdania na temat"? No to masz kilkadziesiąt merytorycznych zdań...

Może jestem już zmęczony ale w tym całym słowotoku nie doszukałem się ani jednego konkretu, za który wielbić i sławić winniśmy Jana Pawła 2. Wskaż mi to konkretne zdanie, z którego to jasno wynika.
GOŻDZIKOWA
21:45, 30.04.2017 r.
WIELKIE BRAWA ZA ODWAGĘ I NORMALNOŚĆ dla radnych,którzy postanowili nie brać udziału w ceremonii. Z przyjemnością w następnych wyborach oddam na was głos.Jakim prawem w godzinach pracy urzędnicy państwowi biorą udział w procesjach kościelnych. To był pokaz hipokryzji.
Do Gożdzikowej
22:59, 30.04.2017 r.
Głosuj, głosuj,a potem udaj się do psychiatry. Ci panowie nic nie oferuja dla miasta tylko mącą i nie daj Boże takich u władzy.Bicie piany o złożenie kwiatów to jakaś paranoja!!!A ich protest jest godny pożałowania.
Rebeliant Remek
03:13, 01.05.2017 r.
PopaprAnka zaczęła dublować drona dorna przygłupa. Cieszy się i ślini na widok każdej literowki, a na widok braku przecinka tretuje w majty i to jej do szczęścia wystarczy. Merytoryczne odpowiedzi są zupełnie zbyteczne 😁
hertz
04:13, 01.05.2017 r.
Do ,,f,,- na sali zostali normalni trzeżwo myślący ludzie.Dewoty, które biorą społeczne pieniądze w czasie pracy chodzą po mieście i zaśmiecają chodnik przed swoim idolem. Jak zwraca się im uwagę na niestosowność sytuacji to mają pretensje.Panowie wasz idol wasza sprawa.Najfajniejsze jest to, jak stali opłacani ujadacze się zapluwają na forum.KTO ZAPŁACIŁ ZA KWIATKI?
Janusz
06:50, 01.05.2017 r.
Skandal, kościół do delegalizacji, konfiskata majątku a chierachów do kryminału za zdradę stanu.
Imię
07:21, 01.05.2017 r.
trzej muszkieterowie co to nic nie proponują, za to za każdym razem oponują...Domyślam się, że niedługo będziecie oponować za oponowaniem... Panowie radni "opozycyjni", mniej lansu, mniej zdjęć swojej nieudolności - więcej merytorycznej pracy proponuję :tongue: :tongue: :tongue:
nacjonal.
08:01, 01.05.2017 r.
Pragnę osobiście podziękować Ance PiSance,tępicielowi lemingów i NARODOWCOWi za moralną postawę w obronie prawdy i chrześcijańskiej tożsamości naszej Ojczyzny.
Jesteście prawdziwymi Polakami i dziękuję Wam za to i oby takich ludzi o silnie zakorzenionych postawach patriotyczno-narodowych nigdy w naszej Ojczyźnie nigdy nie zabrakło.
Niech Wam i Waszym rodzinom Zmartwychwstały Chrystus Błogosławi.

Nam ludziom wiary dobrze znane są lewackie ataki na O.d.Tadeusza Rydzyka.
Dziwić się zlewaczonym''wyk'rz'tałciuchom''iż ciągle wylewają paszkwile na O.dyrektora R.M.zaczytane w koszernej gie wybrocznej dla polactwa?
Takim zaprzańcom''wyk'rz'tałciuchom''należy dać odpór w prawdzie iż O.d.T.Rydzyk
jest zakonnikiem nie posiadającym żadnych dóbr ziemskich,jego''majątkiem''to
skromny ubiór,przynależna kilkumetrowa cela,stolik,prycza,modlitewnik i różaniec
jako niezawodna''militarna''broń do codziennej walki z medialnym szatanizmem i
nihilizmem POprawnych katoli,co to zaraz po Mszy sw.idą głosować na lewackich degeneratów...
Zaręczam,że''wyk'rz'tałciuch i jemu POdobni nigdzie nie znajdą żadnych aktualnych dokumentów-aktów orzekających o własności''imperium''O.T.Rydzyka.
Paszkwile i jeszcze raz lewackie paszkwile,mściwość i antypolska propaganda
wylewająca się z polskojęzycznych i tefałenowskich szczujni,dająca upust swej wrogości wobec Pasterzy Kościoła katolickiego w PL.
nacjonal.
08:15, 01.05.2017 r.
Dodam jeszcze,że trzej muszkieterzy są POlitycznie skończonymi degeneratami
unikającymi polskości,łączy ich jedno-''POstępacki''lans w pierwszej dobrze płatnej pracy.
Rebeliant Remek
08:20, 01.05.2017 r.
Przypomnę gruby.


Szkoda, że tylko trzech radnych wie po co zostali wybrani. Kwiaty można było złożyć przed radą lub po radzie. A tak prawidłowo to 1maja , tyko który ze świętojebliwych hipokrytów zrezygnuje z wolnego by jakiemuś tam Wojtyle kwiatki składać😁

A ty byłeś dzisiaj gruby katonacjonalu, czy spędzasz dzień na pouczaniu innych?
nacjonal.
09:17, 01.05.2017 r.
Remek i owszem,byłem,jestem i będę,to tak dla twojej ciekawości.
Katolik
10:03, 01.05.2017 r.
A ja popieram 3 panow i jak bedzie potrzeba to oddam swoj glos na nich bo wiadomo ze nie chodzi o to ze nie chcieli oddac holdu papiezowi i tylko glup**ek pomysli w ten sposob pozdrawiam i robic swoje nie patrzec na motloch !!!!!!
ewa
10:40, 01.05.2017 r.
Wielkie słowa, wzniosłe hasła a mostu jak nie było, tak nie ma. Mało tego dyr wydz inwestycji też nie ma. Ale głupi lud może przeprawiać sie w bród, przecież lato idzie. :laughing:
brexit
10:41, 01.05.2017 r.
Jeżeli to co napisał radny Łukasz Kulik jest prawdą - zakładam ,że tak ,ale nie sprawdzałem-to znaczy ,że Rada Miasta nie obchodziła rocznicy kanonizacji ani rok temu ,ani dwa lata temu.

Rada Miasta miała prawo zarówno rok jak i dwa lata temu podjąć uchwałę o zwołaniu nadzywczajnej lub zwyczajnej sesji rady , na której oficjalnie uczczono by tę rocznicę.
Jeżeli radni mienią się być katolikami , to byłaby to najwłaściwsza droga do manifestacji wlasnych poglądów i poglądów ich wyborców , aby z należnym szacunkiem , kameralnie lub z większym rozmachem nadać odpowiednią rangę temu wydarzeniu.
Byłoby to też zapewne zgodne z wolą większości wyborców , którzy wybierając tych a nie innych radnych kierowali się w znacznym stopniu światopoglądem .
Można też i nawet jest to lepsze rozwiązanie podjąć na sesji stosowną uchwałę , a kwiaty złożyć gdy sesja się zakończy.Wtedy udział wezmą tylko ci,którzy chcą i uniknie się niepotrzebnej ostentacji i tworzenia podziałów.
Ja pamiętam daty urodzin i imienin osób ,które są ważne w moim życiu.
Skoro radni o takiej rocznicy nie pamiętają , to znaczy ,że JP II nikim ważnym dla nich nie jest.Ta konkluzja uprowdopodobniona jest przez urągającą czci JP II i na chybcika przeprowadzoną akcję , której nie bylo nawet w porządku obrad.
Dodatkowo , niegodny i tak po ludzku głupi występek radnych spowodował niepotrzebny konflikt , którego sprowokowanie dodatkowo obraża osobę , która w zamyśle miała być uczczona ,czyli JPII.Jest to tym bardziej żenujące ,że spuścizna JPII to między innymi szacunek do bliźniego i zasypywanie podziałów , które to wartości radni naruszyli organizując pospiesznie , bez należnej celebry tę akcję stawiając w trudnej sytuacji trójkę swoich kolegów.

Dobrze ,że atak sklerozy nie dotknął radnych w związku z katastrofą smoleńską.
Wycieczka byłaby znacznie dłuższa i nie wiem czy trzem radnym starczyłoby paluszków ,żeby do powrotu zapominalskich nie zginąć bohatersko śmiercią głodową podczas trwania sesji.

Jak chcecie szanowni państwo umacniać katolicyzm to nie idźcie tą drogą.
do brexit
12:06, 01.05.2017 r.
Fakt,piszesz dużo,nie wszystko i nie wiem czy to brak wiedzy,choć nie sądzę...,ale
pewne fakty być może celowo przemilczasz,ale mniejsza o to...

Według Ciebie jak inaczej mamy umacniać katolicyzm,skoro agenturalna poprawność katolska zasila kolebkę chrześcijaństwa a mianowicie sam Vatykan i to się rozprzestrzenia i idzie do PL.Uważasz,że to jest właściwy zmiękczony kierunek utrzymania chrześcijaństwa?
Polakom za utrzymywanie religii żydokomuna wartko trzepała tyłki i wiadomo dziś w jakim są stanie a skrytobójcze śmierci polskich patriotów i księży a''Smoleńsk''i nic to nie mówi,nic to nie znaczy...?,darmo ich przelana krew...?
Obecnie nadstawiamy oba policzki aż furkocze w i Teatrze Powszechnym i w wielu innych miejscach,że o antypolskich szczujniach nie wspomnę.Dzięki że mamy taki rząd,który za tym łachadojstwem bynajmniej nie optuje i więcej.My chrześcijanie nie mamy już nic do nadstawienia oprócz własnych pięści,inaczej wrogowie cywilizacji łacińskiej,wrogowie naszej kultury i tożsamości narodowej,z pomocą islamistów mogą nas unicestwić na amen,chyba nie chcesz tego.
Zapewne domyślasz się,że nie mam wykształcenia,żadnych studiów,ale kosztem ich ziściłem swoje marzenia wąchając na obczyźnie proch może dłużej niż szanowny kolega ma lat.Dlatego,jak wspomniałem uciekam w samotność bezkresnej przyrody, uwielbiam ją,ona mi druhem i wspomożycielem a nad tym wszystkim czuwa Bóg,mój Bóg.Może nie to,''żem''samotny wilk,ważne że czuję nadal bojowego ducha patriotyzmu i nieprzejednaną wolę walki o wolną Ojczyznę,czy to źle?
Pozdrawiam szanownego kolegę.
Maniek 2
12:23, 01.05.2017 r.
@ Pisanka

Powyżej masz tekst od nacjonala. Może jemu zrobiłbyś erratę, a trochę roboty jest. Do niczego innego raczej się nie nadajesz: merytorycznej dyskusji nie chcesz podjąć (agrumentów nie staje ?), sam też nie potrafisz zagaić ciekawego wątku. Wg mnie za dużo popijasz herbatek z rumem siedząc opodal domowego kominka.
Maniek 2
12:36, 01.05.2017 r.
@nacjonal

...Dlatego,jak wspomniałem uciekam w samotność bezkresnej przyrody, uwielbiam ją,ona mi druhem...

A mógłbyś tak raz uciec i już nie wracać ? Zostań tam, gdzie ci dobrze, gdzie ludzie nie znają twojej podłej genealogii, gdzie dokonania cywilizacji nie sięgają i tacy jak ja cię nie dosięgną. Tamże, w swojej pustelni, rozpamiętuj co chwalebnego zrobiłeś (albo czego nie zdążyłeś zrobić) dla swojej umiłowanej ojczyzny i konfrontuj to ze srebrnikami, którymi nie pogardziłeś. Za parę lat, jak Macierewicz odda teczkę Balbiny (podobnie jak onegdaj Kiszczak oddał teczkę Bolka) będziesz miał okazję w swojej samotni odpokutować za swoją nicość.
do do brexit @ 14:06, 01.05.2017 IP: *.*.52. ...
13:45, 01.05.2017 r.
To co napisałem można skonkludować następująco.Nie da się uczcić nikogo ,gdy robi się to w sposób niechlujny.Im większa jest ranga wydarzenia , lub osoby, której chcemy złożyć hołd tym oprawa powinna być bardziej podniosła.
Sposób w jaki radni zdecydowali się upamiętnić kanonizację JPII chwały im nie przynosi iz co najważniejsze nie licuje , z estymą osoby , którą w ich mniemaniu mieli uczcić.

Teraz tak. Twój pierwszy błąd logiczny : To ,że rządy poprzedników to rządy jawnej zdrady i zaprzaństwa to automatycznie nie oznacza ,że rządy ich oponentów to rządy patriotów.
Coraz trudniej jest bronić tezy , o patriotycznych pobudkach kierujących obecną ekipą.
Rządy PO i PSL , a takze kilka poprzednich to dla każdego polskiego patrioty tragedia.

Polska stoi obecnie przed największymi zagrożeniami od dziesięcioleci.Islamizacja, upadek cywilizacji łacińskiej , krach gospodarczy to największe wyzwania.
Nawet komuna 1.0 nie była tak niebezpieczna.
Siły , które stoją za powyższymi procesami są zbyt potężne ,żeby oparł się im kraj , w którym rządzą hipokryci i zdrajcy , a większość społeczeństwa to katolicy tylko z nazwy.
Konieczne jest odrodzenie wiary i patriotyzmu , zmiana sojuszy i wyjście z UE , a jeszcze lepiej upadek eurokołchozu.
Maniek 2
13:59, 01.05.2017 r.
@nacjonal

Jeszcze jeden drobiazg i "spadam" aż do wieczora.

... ziściłem swoje marzenia wąchając na obczyźnie proch ...

Mniemam, że prawisz o prochu strzelniczym. No cóż, to pozwala sądzić żeś w wojnach ojczyźnianych zaprawion. Byłeś w Iraku czy w Afganistanie ? A kto płacił ci żołd: rodzimi Irakijczycy/Afgańczycy czy też jankeski agresor, który ogłosił wojnę, bo poczuł zagrożenie dla suwerenności swojego kraju ze strony niewiele znaczących państw oddalonych od jego granic o tysiące kilometrów ? Myślę, że nie ci pierwsi. Tylko, dziwnym trafem, dlaczego jankesi "bronią" swojej ojczyzny wyłącznie przez wrogiem, który posiada ropę naftową ? No i robią to niezmiennie na jego rodzimym terytorium, a jako łup wojenny (dla poprawności politycznej nazwijmy to kontrybucją) anektują w pierwszej kolejności ichniejsze ropociągi. Do swoich militarnych potrzeb podnajmują różne męty, które dają się kupić za jankeskie srebrniki.
I tak oto płynnie dochodzimy do naszego podwórka. I konkluzji dlaczego tak łatwo jest ci brać judaszowy grosz od kogokolwiek staje się wytłumaczalna. Najgorszy pierwszy raz, potem już jakoś idzie, prawda ?

A-ha, jeszcze ostatnie pytanie coby moją ciekawość w pełni zaspokoić: ma froncie dalekowschodnim robiłeś za ruchomy wał przeciwczołgowy czy za zwykły balast w czołgu lub na okręcie ?
do Maniek 2
14:01, 01.05.2017 r.
1)Każd'en na swój sposób''harował''dla Ojczyzny.
2)Chylę czoła tylko przed Twoim wykształceniem,więcej przed niczym innym.
3)Co wyjadę to rychło wracam do mej białogłowej,gdyż zaklinacze i szamani mi się ostatnio śnią.
4)Teczki Balbiny być może tobie podobnych dotyczą,dla mnie to nicość,null.
5)Póki co,nic nie znaczę dla ciebie,usatysfakcjonowany?
6)A ponadto tak ogólnie,za czepialstwo dedykuję ci donośny rechot niczym z czeluści piekielnych.Finito.
do brexit @ 14:06, 01.05.2017 IP: *.*.52.248
14:17, 01.05.2017 r.
Nie piszę wszystkiego , a najczęściej tylko to ,co odnosi się bezpośrednio do tematu.
Przeoczyłem w poprzednim poście - jeden wyżej - tekst o KK.
Tak to prawda Kościół Katolicki jest zinfiltrowany.A już to co głosi obecny papież to jest absolutny skandal.Skończy się schizmą.W polskim kościele też nie jest dobrze.
Pokazuje to choćby przypadek księdza Międlara.Szykany , którym został poddany przez zdegenerowaną część hierarchii.
Jesteśmy po tej samej stronie tylko moim zdaniem błądzisz.Nie można bezkrytycznie popierać każdego posunięcia obecnej ekipy.Popieranie jawnych bzdur daje odwrotny efekt.
68okrd65
15:39, 01.05.2017 r.
szykany Międlara ? gdyby nie był księdzem tylko normalnym pracownikiem gdzieś tam to od razu by go wywalono na zbity ryj za te bredzenie - ale w kk dawali mu szansę wystarczająco długo aż się miarka przebrała...
Taka rola
16:02, 01.05.2017 r.
Jakby wszyscy powiedzieli ze nie idą składać...to tych 3 by poszło ...taka rola tych pajaców 😀
Anka PiSanka
17:17, 01.05.2017 r.
Do Maniek 2 @ 14:23,

Cyt. "@ Pisanka! Powyżej masz tekst od nacjonala. Może jemu zrobiłabyś erratę, a trochę roboty jest".

- Twoja impertynencja i tupet i nie znają ograniczeń, wykraczając znacznie poza niebotyczne szczyty Himalajów. Gdybyś, oprócz starannego wykształcenia, miał trochę taktu i odrobinę przyzwoitości, wiedziałbyś, że w tekstach szlachetnego nacjonala, żadna świętokradcza, (nawet moja), niegodna ręka, nie ma prawa zmienić ani kropki, ani przecinka. Tekstów szlachetnego nacjonala nie kontestuje się, ani nie poprawia. Teksty szlachetnego nacjonala, tak jak Pismo Święte, bierze się do serca i do stosowania, jako niewzruszoną wyrocznię, pewnik i aksjomat...


Cyt. "merytorycznej dyskusji nie chcesz podjąć (agrumentów nie staje ?)"

- Nie płacą mi za "merytoryczną dyskusję", ani za "argumenty", lecz za tzw. wierszówkę. Im więcej wierszy sklecę, tym większa kwota zasili moje skromne konto w banku. Dlatego nie przejmuje się jakimiś dpuerelowatymi "merytorycznymi argumentami". Życie jest okrutne. Liczy się trywialny pieniądz, a nie wysublimowane "merytoryczne dysputy". Każdy chce żyć - ja też...


Cyt. "Wg mnie za dużo popijasz herbatek z rumem, siedząc opodal domowego kominka".

- Teraz się obudziłeś? No to rychło w czas... Rychło w czas... Owszem, lubię golnąć sobie coś mocniejszego, przed wesoło buzującym kominkiem. Jest tylko jeden mały problem: właśnie zakończyłam sezon "kominkowy". Wydajesz mi się być nader interesującym mężczyzną. Lubię takich chłopaków-słodziaków-lewaków. Straciłeś wielką szansę, aby napić się ze mną mocnej herbatki, "ochrzczonej" kropelką rumu. Na szczęście, świat nie kończy się (mam nadzieję) ani jutro, ani za miesiąc... Za ok. 5 miesięcy rozpocznę nowy sezon "kominkowy". Może wtedy bardziej poczujesz się mężczyzną i wdzięcznie się wprosisz na herbatkę do mnie? Zapewniam cię, iż nie kąsam ani nie drapię. Przeciwnie - lubię przebywać w miłym, męskim towarzystwie... Ach, wtedy jestem dziewczyną, typu - przyłóż do rany... Więc... do spotkania "kominkowego" w październiku...


Pozdrawiam wszystkich radnych, (ze szczególnym uwzględnieniem Trzech Sprawiedliwych)... :smile:
Maniek 2
18:27, 01.05.2017 r.
@Pisanka

Skoro płacą ci za ilość nie za jakość to nie prościej byłoby ctrl+c,a potem ctrl+v, jak to robi tępiciel ? Nie trzeba nadwyrężać szarych komórek,bo szkoda każdej jednej,a akurat ty za bardzo nie masz czym szafować.
Anka PiSanka
19:17, 01.05.2017 r.
Do Maniek 2 @ 20:27

Dobry wieczór!

Po co mi szare komórki? W mojej robocie, szare komórki są zupełnie zbędne. W mojej robocie płacą mi za pryncypialne, bezkompromisowe dowalanie: socjalistom, lewakom, socjaldemokratom, żydom, faszystom, komunistom, muzułmanom, trockistom, KODorastom, genderowcom, cyklistom, bolszewikom, stalinowcom, pederastom, ateistom, ubowcom, czekistom, aborcjonistom, marksistom, leninistom, proletariackim internacjonalistom... Robota ciężka a niewdzięczna, lecz za to dobrze płatna, więc wychodzę na swoje...

Pozdrawiam...
Maniek 2
19:22, 01.05.2017 r.
Najbardziej dowalasz sobie.Tylko o tym nie wiesz,bo szarych komórek brakuje...
Anka PiSanka
19:49, 01.05.2017 r.
Do Maniek 2 @ 21:22,

Nie doceniasz mnie, drogi Mańku 2. Wiem... Wiem, że najbardziej dowalam sobie, ale opłaca mi się to bardzo. Za "samodowalanie" liczę sobie podwójną stawkę, jak za tzw. nadgodziny w fabryce. Jak widzisz, z pozoru tylko jestem głupiutką, infantylną gąską, taką co to do trzech nie potrafi zliczyć. W rzeczywistości umiem zadbać o swoje interesy...

Pozdrawiam... Odmeldowuję się. Normę PiSania na dzisiaj wykonałam, aż nadto. Nie jestem do końca zepsutą materialistką. Nie tylko pieniądz liczy się w życiu. Dobra rozrywka jest dla mnie równie ważna, jak stale powiększające się konto. Rzucam więc precz PiSaninę i przygotowuję się do oglądania mojego ulubionego programu - "W tyle wizji". Zachęcam również ciebie, cny młodziku do tego samego...

Dobranoc...
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne