Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana
Czytelniczka Angelika prosi o pomoc w odnalezieniu zgubionych pieniędzy. W piątek 19 lutego br. na odcinku pomiędzy Galerią Bursztynową a Kupcem zgubiono 1700 zł w gotówce. Właścicielka pieniędzy prosi uczciwego znalazcę o kontakt i zwrot kwoty. Przewidziano nagrodę.
- Pieniądze to cała wypłata, dlatego odzyskanie ich jest bardzo ważne - pisze Angelika.
Kontakt z czytelniczką pod numerem tel. 737-577-845.