Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana
Nieznani sprawcy wysadzili i okradli bankomat w Czarni (k. Myszyńca). Nie wiadomo jaka kwota padła łupem złodziei. Obecnie funkcjonariusze nie udzielają szczegółowych informacji w tej sprawie. Zuchwali rabusie są wciąż poszukiwani przez policję.
- Ostrołęccy policjanci poszukują sprawców kradzieży pieniędzy z jednego z bankomatów znajdującego się na terenie naszego powiatu. Do zdarzenia doszło w nocy z 8 na 9 listopada bieżącego roku na terenie gm. Czarnia. Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji, bądź bezpośrednio z dyżurnym ostrołęckiej komendy pod numerem telefonu (29) 760-14-25-24.