Środa, 17 czerwca 2026 r., imieniny Laury, Alberta, Marcjana
22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami.
W niedzielę 12 stycznia blisko 300 wolontariuszy z orkiestrowymi puszkami dzielnie przemierzało ostrołęckie ulice, aby zebrać pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki seniorów. Ponadto na scenie przy "Kupcu" zorganizowano koncerty i licytacje gadżetów.
- Zebraliśmy 61.420,38 złotych - powiedział Jakub Frydryk ze Stowarzyszenia Mazowieckie Inicjatywy Społeczne. - Jesteśmy bardzo zadowoleni z takiego wyniku. Dziękujemy wszystkim członkom sztabu, wolontariuszom, zespołom oraz mieszkańcom Ostrołęki, którzy po raz kolejny nie zawiedli.
Akcję w naszym mieście zakończył koncert oraz pokaz fajerwerków "Światełko do nieba".
Zobacz zdjęcia:
- "Światełko do Nieba" podczas XXII Finału WOŚP (12.01.2014)
- Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (12.01.2014)