« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 17 czerwca 2026 r., imieniny Laury, Alberta, Marcjana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Znamy kwotę zebraną przez WOŚP w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)

22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami.
W niedzielę 12 stycznia blisko 300 wolontariuszy z orkiestrowymi puszkami dzielnie przemierzało ostrołęckie ulice, aby zebrać pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki seniorów. Ponadto na scenie przy "Kupcu" zorganizowano koncerty i licytacje gadżetów.

- Zebraliśmy 61.420,38 złotych - powiedział Jakub Frydryk ze Stowarzyszenia Mazowieckie Inicjatywy Społeczne. - Jesteśmy bardzo zadowoleni z takiego wyniku. Dziękujemy wszystkim członkom sztabu, wolontariuszom, zespołom oraz mieszkańcom Ostrołęki, którzy po raz kolejny nie zawiedli.

Akcję w naszym mieście zakończył koncert oraz pokaz fajerwerków "Światełko do nieba".

Zobacz zdjęcia:
- "Światełko do Nieba" podczas XXII Finału WOŚP (12.01.2014)

- Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (12.01.2014)

Reklama
Wyświetleń: 9676
 
09:52, 13.01.2014 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły