« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 17 października 2017 r., imieniny Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Znani aktorzy na deskach Ostrołęckiego Centrum Kultury (zdjęcia)

Anna Mucha, Barbara Kurdej Szatan, Mikołaj Krawczyk oraz Michał Ziembicki zaprezentowali się przed ostrołęcką publicznością w komedii małżeńskiej pt. "Pikantni". Przy pełnej sali widzów, aktorzy dali popis swoich umiejętności w przedstawieniu skierowanym tylko do widzów dorosłych.

Miłośnicy teatru licznie przybyli na komedię, która pojawiła się w ofercie ostrołęckiego Centrum Kultury z okazji Dnia Kobiet. Spektakl opowiada o dwóch znudzonych sobą parach małżeńskich Alex i Doris oraz Bea i Christoph, którzy szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru. Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie. Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują? Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

Komedia Stefana Vögla, w reżyserii Tomasza Gawrona, z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.

Na scenie OCK pojawili się Anna Mucha, Barbara Kurdej Szatan, Michał Ziembicki oraz Mikołaj Krawczyk, który zastąpił Mikołaja Roznerskiego.

Spektakl pt. "Pikantni" wystawiany był dwukrotnie o godz. 17.00 i 20.00 w poniedziałek 6 marca w OCK.

Zobacz zdjęcia:
Spektakl pt. "Pikantni" w OCK (06.03.2017)

Wyświetleń: 4737
 
15:04, 07.03.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Ts
21:49, 07.03.2017 r.
Swietny spektakl!
ZNIESMACZONY WIDZ
05:28, 08.03.2017 r.
A DLACZEGO SPRZEDANO WIĘCEJ BILETÓW NIŻ JEST MIEJSC NA SALI ??????
DOSTAWKI NA KRZESŁACH W PRZEJŚCIACH TO WIOCHA NIE WSPOMNĘ O ZASADNICZEJ SPRAWIE - DRODZE EWAKUACJI (np w czasie pozaru) - ALE TO JUŻ WAS NIE OBCHODZI TYLKO
KASA
KASA
KASA
KASA
ŻENADA JAK ZAWSZE
dj bobo
23:42, 08.03.2017 r.
:crying: :angry: :sad: :sad: :laughing: :laughing: :wassat: :wink: :smile:
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne