« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 9 czerwca 2026 r., imieniny Felicjana, Pelagii, Sławoja

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Zobacz jak bawili się ostrołęczanie na pierwszej imprezie w klubie Galaxy (zdjęcia i amatorskie nagrania wideo)

Około 1,5 tys. osób przewinęło się wczoraj przez nowo otwarty klub Galaxy.
Ogromna dyskoteka przy ul. Warszawskiej od razu przyciągnęła ostrołęcką młodzież. W imponująco oświetlonej sali w klimatach techno, house i muzyce klubowej bawiła się znaczna większość gości. Na drugiej scenie umiejscowionej na zewnątrz lokalu królowały hity disco polo.
Niesamowity klimat stworzył się jednak dopiero, gdy na imprezowiczów spadła ogromna ilość piany. Rozkręcona po koncercie Alchemist Project młodzież, dosłownie kąpała się w pianie. Niebawem w naszym portalu nagranie wideo z piana party - odwiedzajcie nasz portal regularnie.

Zobacz zdjęcia:
Otwarcie klubu Galaxy

Materiał wideo z piana party już niebawem.

Obejrzyj filmy wideo jednego z naszych Czytelników:


Reklama
Wyświetleń: 13509
 
13:33, 02.08.2009 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły