« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 23 września 2020 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Zostań miss Radia Oko (zdjęcia)

Zawsze marzyłaś o tytule najpiękniejszej - nie przegap tej okazji.
Już teraz zgłoś się do konkursu Miss Radia Oko. Konkurs podzielony jest na dziesięć edycji. W każdej z nich wybierana jest finalistka miesiąca. Uczestniczki, które nie uzyskają tytułu finalistki danego miesiąca automatycznie przechodzą do kolejnego castingu, aby ponownie walczyć o to miano.

Finał odbędzie się w grudniu, podczas dodatkowej, 11 edycji. Wtedy to wszystkie finalistki miesiąca powalczą o najwyższe trofeum - tytuł Miss Radia Oko.

Do zdobycia nie tylko miano najpiękniejszej, ale także cenne nagrody. Każda z finalistek weźmie udział w sesji fotograficznej do kalendarza Radia Oko na 2013 rok, a także otrzyma kupon rabatowy na zakupy w sieci sklepów jednego ze sponsorów i statuetkę. Na kupony mogą liczyć wszystkie kandydatki, które zgłoszą się do konkursu. Na Miss Radia Oko czeka także niezapomniany weekend dla dwóch osób w SPA.

Do końca maja panie mogą zgłaszać się do kolejnego castingu, który wystartuje już 1 lipca. Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Wystarczy wejść na stronę www.miss.radiaoko.pl, zapoznać się z regulaminem, a następnie w zakładce "zgłoś się" - wypełnić formularz oraz załączyć trzy fotografie.

Każdą z finalistek wybiera publiczność za pomocą bramki sms. Aby zagłosować na swoją faworytkę, należy wysłać sms na numer 72601, w treści wpisując oko. a następnie literę przypisaną danej kandydatce. Koszt takiego sms-a to 2,46 zł brutto.

Aktualne wyniki prezentowane są na stronie www.miss.radiaoko.pl

Wszystkich zachęcamy do oddawania głosów, a panie do udziału w konkursie.

Zobacz zdjęcia:
Miss Radia Oko (06.2012)

Wyświetleń: 5141
 
18:46, 02.06.2012 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne