« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 24 lutego 2024 r., imieniny Macieja, Bogusza, Jaśminy

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Adam Wołosz z koncertem profilaktycznym w Kadzidle

Kadzidlańskie "Kino za Rogiem" odwiedzi ostrołęcki muzyk i kompozytor Adam Wołosz. Artysta bywa w różnych miejscach, prezentując publiczności koncert profilaktyczny. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny i każdy chętny jest mile widziany.

Adam Wołosz to znany lokalny muzyk, gitarzysta i wokalista. Związany jest zawodowo z zespołem Droga na Ostrołękę, jednak bardzo chętnie angażuje się w inne inicjatywy muzyczne, grając gościnnie w różnych zespołach, a także występując jako solista, promując swój autorski materiał.

W latach 80-tych Adam był gitarzystą ostrołęckiego zespołu punkrockowego Opar, z którym zaprezentował się w 1984 roku na festiwalu w Jarocinie. W 2013 roku wydał płytę pt. "Surowizna", do której stworzył zarówno teksty, jak i muzykę.

Podczas koncertów profilaktycznych opowiada on muzycznie o swoich przykrych doświadczeniach związanymi z różnego rodzaju używkami i nałogami. Świadomy niebezpieczeństw, jakie niosą ze sobą alkohol czy narkotyki, chce w taki sposób ostrzegać innych przed pułapką uzależnień.

Koncert Adama Wołosza odbędzie się w poniedziałek 14 sierpnia o godz. 17.00 w "Kinie za Rogiem" w Kadzidle. Wstęp wolny.

Wyświetleń: 2366
 
09:17, 10.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne