« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 24 lutego 2024 r., imieniny Macieja, Bogusza, Jaśminy

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Wypadek w Myszyńcu (aktualizacja, zdjęcia)

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na wjeździe do Myszyńca od strony Ostrołęki. Kierująca suzuki swift 24-letnia kobieta nie zachowała bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu i uderzyła w tył opla corsy. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godz. 12.15. Droga początkowo była całkowicie zablokowana. Obecnie obowiązuje ruch wahadłowy.

- Według wstępnych ustaleń policji kierująca suzuki swift 24-letnia kobieta nie zachowała bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu i uderzyła w tył opla, którym kierował 24-letni mężczyzna. Pasażerka opla corsy została zabrana do szpitala - mówi mł. asp. Krzysztof Kolator z ostrołęckiej policji.

W miejscu zdarzenia obowiązuje ruch wahadłowy. Ze względu na zwiększone natężenie ruchu na drogach podczas długiego weekendu policja apeluje o ostrożność.

- Pamiętajmy, aby odpowiednio dostosować prędkość do warunków panujących na drodze. Skupienie i rozwaga pozwolą nam bezpiecznie dotrzeć do celu - przypomina mł. asp. Krzysztof Kolator z ostrołęckiej policji.

Utrudnienia w miejscu wypadku nie są obecnie duże. Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustalają policjanci z Komisariatu Policji w Myszyńcu.

Zobacz zdjęcia:
Zderzenie w Myszyńcu (13.08.2017)

Wyświetleń: 12792
 
12:38, 13.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne