« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 24 lutego 2024 r., imieniny Macieja, Bogusza, Jaśminy

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Zderzenie w Kadzidle (zdjęcia, aktualizacja)

18-letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego doprowadziła do zderzenia z volkswagenem. Do kolizji doszło w sobotni wieczór w Kadzidle na skrzyżowaniu Trasy Mazurskiej z ul. Piłsudskiego (droga w kierunku Łysych). Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do kolizji doszło około godz. 19.30. Na miejsce wezwano strażaków i policję. Z jednego z aut doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych.

W zdarzeniu brały udział hyundai matrix na tablicach rejestracyjnych z powiatu ostrołęckiego oraz volkswagen passat zarejestrowany na terenie powiatu mińskiego.

- Według ustaleń policjantów, kierująca hyundaiem 18-letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego, wyjeżdżając na drogę krajową nr 53 z ul. Piłsudskiego, wymusiła pierwszeństwo na kierującym volkswagenem około 40-letnim mieszkańcu Warszawy, który jechał od strony Ostrołęki w kierunku Myszyńca - mówi asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy ostrołęckich policjantów.

Młoda sprawczyni kolizji została ukarana 250-złotowym mandatem i sześcioma punktami. Skrzyżowanie Trasy Mazurskiej z ul. Piłsudskiego w Kadzidle należy do jednych z bardziej niebezpiecznych w regionie. Dochodzi na nim często do wymuszeń pierwszeństwa. Widoczność utrudnia łuk drogi.

- Pamiętajmy o zachowaniu szczególnej ostrożności podczas włączania się do ruchu oraz przejeżdżając przez ruchliwe drogi krajowe. W główną drogę wjeżdżamy dopiero wtedy, gdy jesteśmy absolutnie pewni, że nasz manewr nie spowoduje zagrożenia dla innych uczestników ruchu - dodaje rzecznik Żerański.

Zobacz zdjęcia:
Zderzenie dwóch aut w Kadzidle (26.08.2017)

Wyświetleń: 10092
 
11:10, 27.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne