« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 24 lutego 2024 r., imieniny Macieja, Bogusza, Jaśminy

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Nietrzeźwi 20-latkowie zdemolowali mazdę

Fot. KMP w OstrołęcePolicjanci z Baranowa i Ostrołęki zatrzymali dwóch mężczyzn w sprawie zniszczenia samochodu. Uszkodzenia auta zostały wstępnie wycenione przez właściciela na kwotę kilku tysięcy złotych. Dodatkowo przy jednym z mężczyzn mundurowi zabezpieczyli narkotyki.

W niedzielę około godziny 4.00 rano policjanci z posterunku policji z Baranowa zostali wezwani na teren jednej z posesji w naszym powiecie, gdzie dwaj mężczyźni mieli zniszczyć zaparkowaną tam mazdę.

- Po dotarciu na miejsce funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie, pojazd miał wybitą tylną szybę oraz dwie boczne, uszkodzony był także błotnik oraz przebite trzy opony. Właściciel auta straty oszacował na kwotę 5 tysięcy złotych. Już po kilkunastu minutach policjanci z posterunku policji w Baranowie wspólnie z mundurowymi z Ostrołęki zatrzymali dwóch 20-letnich mężczyzn podejrzewanych o uszkodzenie pojazdu. Dwudziestolatkowie byli nietrzeźwi - informuje asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy ostrołęckich policjantów.

W trakcie czynności, przy jednym z mężczyzn funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli dwie torebki foliowe z zapięciem strunowym z zawartością kilku gramów suszu roślinnego, który po wstępnym zbadaniu okazał się być marihuaną.

20-latkowie zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie im zarzutów dotyczących zniszczenia mienia. Dodatkowo jeden z mężczyzn usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Wkrótce mężczyźni odpowiedzą za swoje postępowanie przed sądem.

Wyświetleń: 9829
 
12:14, 22.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne